FB pixel TP pixel
Manon of the Spring
Manon of the Spring

Manon od pramene

Manon of the Spring
Francie | 1986 | Drama | 120 minut

Deset let po tragické smrti Jeana se život v malé vesničce ve francouzské Provence ustálil, má poklidný rytmus a působí idylicky.Farmář César pěstuje květiny a zavlažuje svůj pozemek vodou z pramene, který tenkrát tak nečestně získal. Je bezdětný, a tak domlouvá svému synovci, aby si našel nevěstu. ...

Deset let po tragické smrti Jeana se život v malé vesničce ve francouzské Provence ustálil, má poklidný rytmus a působí idylicky.Farmář César pěstuje květiny a zavlažuje svůj pozemek vodou z pramene, který tenkrát tak nečestně získal. Je bezdětný, a tak domlouvá svému synovci, aby si našel nevěstu. Mladík se jednoho dne v horách zamiluje do tančící Manon, dcery zesnulého Jeana. Zamiluje se, ale netuší, že Manon jako malá viděla, kdo za smrtí jejího otce stál, a že se nyní rozhodla vrahům pomstít.

IMDb  80 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Manon od pramene online

Manon od pramene online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Manon od pramene obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Manon od pramene, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Manon od pramene postavy.

Manon od pramene recenze a hodnocení

Ve filmu Manon od pramene hrají Yves Montand, Emmanuelle Béart, Daniel Auteuil, Margarita Lozano, Ticky Holgado, Elisabeth Depardieu.

Film Manon od pramene režíruje Claude Berri.

Film Manon od pramene má 120 minut.

Film Manon od pramene není zatím nikde online.

Film Manon od pramene není zatím kde sledovat.