FB pixel TP pixel
Husbands and Wives
Husbands and Wives

Manželé a manželky

Husbands and Wives
USA | 1992 | Komedie | Rozchod | 108 minut

Jeden z nejlepších světových režisérů Woody Allen ve svých filmech již léta mapuje mezilidské vztahy. Pro svoji zatím poslední sondu si vybral dvě manželské dvojice. Jedna z nich na počátku filmu oznamuje svůj rozchod a nechtěně tak zapůsobí jako rozbuška v manželství druhém. Shodou ironických náhod...

Jeden z nejlepších světových režisérů Woody Allen ve svých filmech již léta mapuje mezilidské vztahy. Pro svoji zatím poslední sondu si vybral dvě manželské dvojice. Jedna z nich na počátku filmu oznamuje svůj rozchod a nechtěně tak zapůsobí jako rozbuška v manželství druhém. Shodou ironických náhod byl film uveden do premiéry ve chvíli, kdy vyšel najevo vztah, který je i v tomto filmu - mezi starším mužem a mladičkou dívkou. V obou případech byl tím mužem Woody Allen. Zatímco ve filmu se v postavě profesora literatury zamiluje do provokativní studentky, v soukromém životě navázal vztah přímo ve své rodině - se svojí nevlastní dcerou. Jak ve filmu, tak ve skutečnosti propukla bouře. Tisk všemožně přetřásal etickou stránku věci, Mia Farrowová, která byla (ve filmu i ve skutečnosti) tou podvedenou, vytáhla na stránkách tisku ke křížové výpravě proti zvrhlému manželovi.

Hrají: Woody Allen, Mia Farrow, Judy Davis, Sydney Pollack, Juliette Lewis, Liam Neeson, Lysette Anthony

Režie: Woody Allen

IMDb  76 % Kinobox  71 %

Manželé a manželky online

Sledovat Manželé a manželky online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Manželé a manželky online, zda je ke stažení a zda má Manželé a manželky dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 13. 5. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Manželé a manželky novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Manželé a manželky, které najdeš na našem webu.

20 skvělých filmů, které jste přehlédli na HBO GO a je to chyba
20 skvělých filmů, které jste přehlédli na HBO GO a je to chyba
23.01.2020 | Tipy na film

Stejně jako Netflix, i konkurenční HBO ve své streamovací službě tlačí do popředí hlavně své či licencované novinky. A prohrabávat se celým jeho katalogem je dost často za trest. Podívali jsme se tedy do hlubin HBO GO za vás a nalezli filmové poklady, které byste rozhodně neměli dále přehlížet!

Manželé a manželky zajímavosti

Celosvětové tržby
10 555 619 $
Tržby v USA
10 555 619 $
Tržby v českých kinech
994 416 Kč
Návštěvnost v českých kinech
45 218 diváků

Manželé a manželky recenze a hodnocení

Ve filmu Manželé a manželky hrají Woody Allen, Mia Farrow, Judy Davis, Sydney Pollack, Juliette Lewis, Liam Neeson, Lysette Anthony.

Film Manželé a manželky režíruje Woody Allen.

Film Manželé a manželky má 108 minut.

Film Manželé a manželky vidělo v českých kinech 45 218 diváků.

Film Manželé a manželky můžete vidět na iTunes.

Film Manželé a manželky je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.