FB pixel TP pixel
The Love Punch

Manželská rána

The Love Punch
Francie | 2013 | Komedie | Romantická komedie | 94 minut

To, že se jejich manželství rozpadlo, ještě nějak Richard a Kate překousli. A jako praví Britové celkem elegantně rozchod zvládli. Ale když zjistí, že jejich penzijní fond se stal obětí bezohledného a ještě navíc francouzské tuneláře, rozhodnou se, že to už je přespříliš. Vypátrají, že muž, který je...

To, že se jejich manželství rozpadlo, ještě nějak Richard a Kate překousli. A jako praví Britové celkem elegantně rozchod zvládli. Ale když zjistí, že jejich penzijní fond se stal obětí bezohledného a ještě navíc francouzské tuneláře, rozhodnou se, že to už je přespříliš. Vypátrají, že muž, který je připravil o všechny úspory, právě koupil své snoubence diamant za 10 miliónů dolarů a je rozhodnuto. Vypraví se za ním s jasným cílem - uloupit drahokam a pořádně se tak zahojit i pomstít. Tato jejich výprava, která je zavede z Londýna nejen do Paříže ale i na francouzskou Riviéru, má ještě jeden efekt - ukáže se, že přes všechno vzájemné provokování, neschválnosti, špičkování a škádlení, není jejich vztah až tak úplně vyhaslý.

Hrají: Emma Thompson, Pierce Brosnan, Tuppence Middleton, Timothy Spall, Celia Imrie, Louise Bourgoin, Marisa Berenson

Režie: Joel Hopkins

IMDb  57 % Kinobox  56 %

Manželská rána online

Sledovat Manželská rána online můžeš na Amazon Prime Video. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Manželská rána online, zda je ke stažení a zda má Manželská rána dabing nebo titulky.

Amazon Prime Video
Amazon Prime Video
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 5. 11. 2022
Předplatné za 79 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Manželská rána recenze a hodnocení

Ve filmu Manželská rána hrají Emma Thompson, Pierce Brosnan, Tuppence Middleton, Timothy Spall, Celia Imrie, Louise Bourgoin, Marisa Berenson.

Film Manželská rána režíruje Joel Hopkins.

Film Manželská rána má 94 minut.

Film Manželská rána můžete vidět na Amazon Prime Video.

Film Manželská rána je online na Amazon Prime Video, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.