FB pixel TP pixel
Maps to the Stars

Mapy ke hvězdám

Maps to the Stars
Kanada | 2014 | Drama | Psychologické | 112 minut

Dr. Stanford Weiss (John Cusack) a jeho manželka Christina (Olivia Williams) jsou typickými představiteli hollywoodské rodinné dynastie. Ale rozhodně nejsou typickou rodinou. On je psychoterapeutem pečující o hollywoodské hvězdy a také autorem úspěšných motivačních knih, které mají jejich čtenářům z...

Dr. Stanford Weiss (John Cusack) a jeho manželka Christina (Olivia Williams) jsou typickými představiteli hollywoodské rodinné dynastie. Ale rozhodně nejsou typickou rodinou. On je psychoterapeutem pečující o hollywoodské hvězdy a také autorem úspěšných motivačních knih, které mají jejich čtenářům zajistit více dokonalý a šťastný život. Christina se zase snaží rozvíjet hereckou kariéru jejich třináctiletého syna Benjieho, který je dětskou hvězdičkou a zároveň byl od devíti let na protidrogové odvykací kúře. Kdežto dcera Agatha (Mia Wasikowska) byla pro změnu propuštěna z léčebny, kde se léčila z pyromanie a vrací se zpět do rodiny. Agatha se po návratu stane osobní asistentkou jedné z otcových hvězdných klientek, stárnoucí herečky Havany Segrand (Julianne Moore). Ta se neustále vyrovnává se slávou své mrtvé matky. I proto urputně usiluje o natočení remaku filmu ze 60. let, který její matku proslavil. A aby toho na ni nebylo málo, musí čelit nočním návštěvám matčina přízraku. Jediným, kdo vidí životy hollywoodských hvězd a hvězdiček s nadhledem, je řidič limuzíny Jerome (Robert Pattinson). Ale i on touží po filmové slávě.

IMDb  63 % CSFD  55 %

Mapy ke hvězdám online

Sledovat Mapy ke hvězdám online můžeš na DaFilms, iTunes, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mapy ke hvězdám online, zda je ke stažení a zda má Mapy ke hvězdám dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 27. 7. 2020
Předplatné za 145 Kč
iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 179 Kč nebo 149 Kč (HD)
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 26. 6. 2020
Předplatné za 99 Kč

Mapy ke hvězdám obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mapy ke hvězdám, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mapy ke hvězdám postavy.

Mapy ke hvězdám zajímavosti

Tržby v českých kinech
201 849 Kč
Návštěvnost v českých kinech
1 665 diváků

Mapy ke hvězdám recenze a hodnocení

Ve filmu Mapy ke hvězdám hrají Julianne Moore, Evan Bird, John Cusack, Robert Pattinson, Sarah Gadon, Carrie Fisher, Olivia Williams.

Film Mapy ke hvězdám režíruje David Cronenberg.

Film Mapy ke hvězdám má 112 minut.

Film Mapy ke hvězdám vidělo v českých kinech 1 665 diváků.

Film Mapy ke hvězdám můžete vidět na DaFilms, iTunes, Vodafone TV.

Film Mapy ke hvězdám je online na DaFilms, iTunes, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.