FB pixel TP pixel
Margaret

Margaret

Margaret
Francie | 2011 | Drama | Dospívání | 149 minut

Margaret je energická dívka s běžnými problémy, bezpočtem snů, pro její věk typickou hašteřivostí i schopností hluboké empatie. Vše dobré ale roztříští nehoda, která zasáhne do jejího života, zatímco samotné vypodobení tragédie poznamená náladu celého filmu. Režisér tak dosahuje toho, že vedle prota...

Margaret je energická dívka s běžnými problémy, bezpočtem snů, pro její věk typickou hašteřivostí i schopností hluboké empatie. Vše dobré ale roztříští nehoda, která zasáhne do jejího života, zatímco samotné vypodobení tragédie poznamená náladu celého filmu. Režisér tak dosahuje toho, že vedle protagonistky si nese břímě i publikum, které tak lépe vstřebá následné nejednoznačné události. Během nich se Margaret snaží se skutečností srovnat a alespoň částečně obnovit svou dřívější bezstarostnost. Živelnou dívku zaskočila nejen tíha zodpovědnosti, ale i náhlá ztráta potěšení, které mívala z komunikace s jinými lidmi. Snímek s mimořádným citem pro detail i s vědomím, že součástí dramatu nejsou jen exponované situace, ale také chvíle ticha a nejistoty, staví příběh nevyrovnané dívky, kterou však nelze odsuzovat. Díky celkové pečlivosti a pochopení pro postavy jsou tváře v závěrečné scéně víc než figurami v dramatu. Jsou živé. (47th KVIFF)

Hrají: Anna Paquin, Matt Damon, Mark Ruffalo, Matthew Broderick, Jeannie Berlin, Kieran Culkin, Olivia Thirlby

Režie: Kenneth Lonergan

IMDb  65 % Kinobox  68 %

Margaret online

Sledovat Margaret online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Margaret online, zda je ke stažení a zda má Margaret dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Nákup za 79 Kč nebo 99 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Margaret recenze a hodnocení

Ve filmu Margaret hrají Anna Paquin, Matt Damon, Mark Ruffalo, Matthew Broderick, Jeannie Berlin, Kieran Culkin, Olivia Thirlby.

Film Margaret režíruje Kenneth Lonergan.

Film Margaret má 149 minut.

Film Margaret můžete vidět na iTunes.

Film Margaret je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.