FB pixel TP pixel
Marvin's Room
Marvin's Room

Marvinův pokoj

Marvin's Room
USA | 1996 | Drama | Umírání | 98 minut

Příběh dvou sester, Lee (Meryl Streep) a Bessie (Diane Keaton), které po dvaceti letech odloučení opět sblíží Bessiina nemoc, jejiž léčení vyžaduje transplantaci kostní dřeně od příbuzného. Lee tak přijíždí na Floridu spolu se svými dvěma syny Hankem (Leonardo DiCaprio) a Charliem. Po tolika letech ...

Příběh dvou sester, Lee (Meryl Streep) a Bessie (Diane Keaton), které po dvaceti letech odloučení opět sblíží Bessiina nemoc, jejiž léčení vyžaduje transplantaci kostní dřeně od příbuzného. Lee tak přijíždí na Floridu spolu se svými dvěma syny Hankem (Leonardo DiCaprio) a Charliem. Po tolika letech dochází mezi Lee a Bessie ke konfrontaci jejich velice odlišných životních stylů a názorů. Lékař (Robert de Niro) Lee sdělí, že nemoc je bohužel vážnější než se domnívala...

Hrají: Diane Keaton, Meryl Streep, Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Hume Cronyn, Gwen Verdon, Hal Scardino

Režie: Jerry Zaks

IMDb  67 % Kinobox  69 %

Marvinův pokoj online

Sledovat Marvinův pokoj online můžeš na SkyShowtime. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Marvinův pokoj online, zda je ke stažení a zda má Marvinův pokoj dabing nebo titulky.

SkyShowtime
SkyShowtime
původní znění | české titulky | | HD kvalita | od 2. 9. 2023
Předplatné za 179 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Marvinův pokoj zajímavosti

Tržby v českých kinech
931 480 Kč
Návštěvnost v českých kinech
19 424 diváků

Marvinův pokoj recenze a hodnocení

Ve filmu Marvinův pokoj hrají Diane Keaton, Meryl Streep, Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Hume Cronyn, Gwen Verdon, Hal Scardino.

Film Marvinův pokoj režíruje Jerry Zaks.

Film Marvinův pokoj má 98 minut.

Film Marvinův pokoj vidělo v českých kinech 19 424 diváků.

Film Marvinův pokoj můžete vidět na SkyShowtime.

Film Marvinův pokoj je online na SkyShowtime, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.