FB pixel TP pixel
Masha's Songs
Masha's Songs

Máša a medvěd: Mášiny písničky

Masha's Songs
Rusko | 2020 | Máša a medvěd | Animované filmy | Pro nejmenší

Okouzlující animované příběhy nerozlučné dvojice, která si získala srdce dětí i dospělých na celém světě. A tentokrát s pořádnou porcí písniček! Máša je zvědavé, chytré a neposedné děvčátko, které žije ve staré železniční stanici v lese. Její nejlepší kamarád je dobrosrdečný medvěd, který dříve býva...

Okouzlující animované příběhy nerozlučné dvojice, která si získala srdce dětí i dospělých na celém světě. A tentokrát s pořádnou porcí písniček! Máša je zvědavé, chytré a neposedné děvčátko, které žije ve staré železniční stanici v lese. Její nejlepší kamarád je dobrosrdečný medvěd, který dříve býval cirkusovým artistou. Máša miluje dobrodružství a objevování světa a je doslova magnet na potíže. Takže starostlivý medvěd mívá většinou plné packy práce, aby její lumpárny napravoval. Ve 13 příbězích se s malou nezbedou a trpělivým chlupáčem vydáme do slunné Itálie, zažijeme karnevalové rytmy či objevíme kouzlo Paříže. Díky Máše a jejím kamarádům se spolu s ní staneme šerifem na Divokém západě i Robinem Hoodem v anglických lesích. Ale hlavně s nimi zažijeme spoustu dobrodružství, vyvedeme nespočet lumpáren a zazpíváme si.

CSFD  59 %

Máša a medvěd: Mášiny písničky online

Sledovat Máša a medvěd: Mášiny písničky online můžeš na Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Máša a medvěd: Mášiny písničky online, zda je ke stažení a zda má Máša a medvěd: Mášiny písničky dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 8. 6. 2022
Předplatné za 159 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 20. 4. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Máša a medvěd: Mášiny písničky zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 607 951 Kč
Návštěvnost v českých kinech
11 588 diváků

Máša a medvěd: Mášiny písničky recenze a hodnocení

Tvůj názor na Máša a medvěd: Mášiny písničky?

Ve filmu Máša a medvěd: Mášiny písničky hrají .

Film Máša a medvěd: Mášiny písničky režíruje .

Film Máša a medvěd: Mášiny písničky vidělo v českých kinech 11 588 diváků.

Film Máša a medvěd: Mášiny písničky můžete vidět na Vodafone TV, Voyo.

Film Máša a medvěd: Mášiny písničky je online na Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.