FB pixel TP pixel
Mothers and Daughters
Mothers and Daughters

Matky a dcery

Mothers and Daughters
USA | 2016 | Drama | Vztahy

Rigby (Selma Blair) stojí před nejvážnějším rozhodnutím svého života a obává se, že může později dopadnout, jako její matka. Rebecca (Christina Ricci) se dozví trpkou pravdu minulosti, která jí byla utajována třiatřicet let. Naopak Georginu (Mira Sorvino) její nezodpovědná a bezstarostná minulost sa...

Rigby (Selma Blair) stojí před nejvážnějším rozhodnutím svého života a obává se, že může později dopadnout, jako její matka. Rebecca (Christina Ricci) se dozví trpkou pravdu minulosti, která jí byla utajována třiatřicet let. Naopak Georginu (Mira Sorvino) její nezodpovědná a bezstarostná minulost sama překvapila neočekávaným e-mailem. Protkané příběhy hlavních hrdinek odhalují lásku mezi matkami a jejich dcerami. Nekonečnou, vroucí, trpitelskou a tu, která teprve má vyzrát u jejich dcer, dokud se samy nestanou matkami.

Hrají: Christina Ricci, Courteney Cox, Susan Sarandon, Eva Amurri Martino, Selma Blair, Sharon Stone, Mira Sorvino

Režie: Paul Duddridge, Nigel Levy

IMDb  48 % Kinobox  51 %

Matky a dcery online

Sledovat Matky a dcery online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Matky a dcery online, zda je ke stažení a zda má Matky a dcery dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 18. 7. 2022
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Matky a dcery recenze a hodnocení

Ve filmu Matky a dcery hrají Christina Ricci, Courteney Cox, Susan Sarandon, Eva Amurri Martino, Selma Blair, Sharon Stone, Mira Sorvino.

Film Matky a dcery režíruje Paul Duddridge, Nigel Levy.

Film Matky a dcery můžete vidět na Prima Plus.

Film Matky a dcery je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.