FB pixel TP pixel
Bury My Heart At Wounded Knee
Bury My Heart At Wounded Knee

Mé srdce pohřběte u Wounded Knee

Bury My Heart At Wounded Knee
USA | 2007 | Westerny | Indiáni | 125 minut

Senátor Henry Dawes vytváří program Úřadu pro indiánské záležitosti vlády Spojených států. Ohiyešu po bitvě na Little Bighornu odvádí jeho otec do světa bílého muže, protože věří, že aklimatizace a studium je pro jeho syna to nejlepší. Ohiyeša vyrůstá v muže a přijímá bílé jméno Charles Eastman. Stá...

Senátor Henry Dawes vytváří program Úřadu pro indiánské záležitosti vlády Spojených států. Ohiyešu po bitvě na Little Bighornu odvádí jeho otec do světa bílého muže, protože věří, že aklimatizace a studium je pro jeho syna to nejlepší. Ohiyeša vyrůstá v muže a přijímá bílé jméno Charles Eastman. Stává se ukázkovým příkladem senátora Dawese, který ho prezentuje jako vzdělaného a civilizovaného Indiána. Během jedné z přednášek se Eastman setkává s učitelkou Elaine Goodale, která má rovněž nejlepší úmysly s Indiány. Sedící Býk, ač uvězněn v rezervaci, stále ještě vzdoruje vládě USA. Wovoka prorokuje, že když Indiáni budou tančit Tanec duchů, můžou vymýtit bílé. Úřady v rezervaci se bojí povstání a posílají pro armádu. Nedorozumění, zatímco armáda zkouší odzbrojit Indiány, vede k masakru u Wounded Knee Creek 29. prosince 1890.

Hrají: Anna Paquin, August Schellenberg, Aidan Quinn, Colm Feore, Fred Dalton Thompson, Nathan Lee Chasing His Horse, Wayne Charles Baker

Režie: Yves Simoneau

IMDb  71 % Kinobox  71 %

Mé srdce pohřběte u Wounded Knee online

Sledovat Mé srdce pohřběte u Wounded Knee online můžeš na Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mé srdce pohřběte u Wounded Knee online, zda je ke stažení a zda má Mé srdce pohřběte u Wounded Knee dabing nebo titulky.

Max
Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 19. 2. 2024
Předplatné za 219 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mé srdce pohřběte u Wounded Knee recenze a hodnocení

Tvůj názor na Mé srdce pohřběte u Wounded Knee?

Ve filmu Mé srdce pohřběte u Wounded Knee hrají Anna Paquin, August Schellenberg, Aidan Quinn, Colm Feore, Fred Dalton Thompson, Nathan Lee Chasing His Horse, Wayne Charles Baker.

Film Mé srdce pohřběte u Wounded Knee režíruje Yves Simoneau.

Film Mé srdce pohřběte u Wounded Knee má 125 minut.

Film Mé srdce pohřběte u Wounded Knee můžete vidět na Max.

Film Mé srdce pohřběte u Wounded Knee je online na Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.