FB pixel TP pixel
Bury My Heart At Wounded Knee
Bury My Heart At Wounded Knee

Mé srdce pohřběte u Wounded Knee

Bury My Heart At Wounded Knee
USA | 2007 | Westerny | Indiáni | 125 minut

Senátor Henry Dawes vytváří program Úřadu pro indiánské záležitosti vlády Spojených států. Ohiyešu po bitvě na Little Bighornu odvádí jeho otec do světa bílého muže, protože věří, že aklimatizace a studium je pro jeho syna to nejlepší. Ohiyeša vyrůstá v muže a přijímá bílé jméno Charles Eastman. Stá...

Senátor Henry Dawes vytváří program Úřadu pro indiánské záležitosti vlády Spojených států. Ohiyešu po bitvě na Little Bighornu odvádí jeho otec do světa bílého muže, protože věří, že aklimatizace a studium je pro jeho syna to nejlepší. Ohiyeša vyrůstá v muže a přijímá bílé jméno Charles Eastman. Stává se ukázkovým příkladem senátora Dawese, který ho prezentuje jako vzdělaného a civilizovaného Indiána. Během jedné z přednášek se Eastman setkává s učitelkou Elaine Goodale, která má rovněž nejlepší úmysly s Indiány. Sedící Býk, ač uvězněn v rezervaci, stále ještě vzdoruje vládě USA. Wovoka prorokuje, že když Indiáni budou tančit Tanec duchů, můžou vymýtit bílé. Úřady v rezervaci se bojí povstání a posílají pro armádu. Nedorozumění, zatímco armáda zkouší odzbrojit Indiány, vede k masakru u Wounded Knee Creek 29. prosince 1890.

IMDb  71 % CSFD  75 %

Mé srdce pohřběte u Wounded Knee online

Sledovat Mé srdce pohřběte u Wounded Knee online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mé srdce pohřběte u Wounded Knee online, zda je ke stažení a zda má Mé srdce pohřběte u Wounded Knee dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 20. 7. 2012
Předplatné za 199 Kč

Mé srdce pohřběte u Wounded Knee obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mé srdce pohřběte u Wounded Knee, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mé srdce pohřběte u Wounded Knee postavy.

Mé srdce pohřběte u Wounded Knee recenze a hodnocení

Tvůj názor na Mé srdce pohřběte u Wounded Knee?

Ve filmu Mé srdce pohřběte u Wounded Knee hrají Anna Paquin, August Schellenberg, Aidan Quinn, Colm Feore, Fred Dalton Thompson, Nathan Lee Chasing His Horse, Wayne Charles Baker.

Film Mé srdce pohřběte u Wounded Knee režíruje Yves Simoneau.

Film Mé srdce pohřběte u Wounded Knee má 125 minut.

Film Mé srdce pohřběte u Wounded Knee můžete vidět na HBO Max.

Film Mé srdce pohřběte u Wounded Knee je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.