FB pixel TP pixel
Pleasantville

Městečko Pleasantville

Pleasantville
USA | 1998 | Komedie | 124 minut

Fantastická komedie Městečko Pleasantville je dílem scenáristy, režiséra a producenta Garyho Rosse, který je mj. podepsán i pod scénářem rodinné komedie s Tomem Hanksem „Velký“ (1988). Pokud bychom se snažili o překlad, děj filmu se odehrává v jakémsi městečku „Radostín“, plném nekomplikované pohody...

Fantastická komedie Městečko Pleasantville je dílem scenáristy, režiséra a producenta Garyho Rosse, který je mj. podepsán i pod scénářem rodinné komedie s Tomem Hanksem „Velký“ (1988). Pokud bychom se snažili o překlad, děj filmu se odehrává v jakémsi městečku „Radostín“, plném nekomplikované pohody. Jeho hrdiny jsou dospívající dvojčata, která se ocitají v kůži svých vrstevníků v černobílém americkém sitcomu z padesátých let. Zvláště přemýšlivý David je odborníkem na seriál Pleasantville, pojednávající o životě ideální středostavovské americké rodiny. A najednou, díky kouzlu opraváře televizí, se mladík ocitne přímo uprostřed umělého televizního světa i se svou povrchnější a vyzývavou sestrou Jennifer. Stanou se z nich černobílí hrdinové seriálu, sourozenci Mary Sue a Bud Parkerovi.

IMDb  75 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Městečko Pleasantville online

Městečko Pleasantville online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Městečko Pleasantville obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Městečko Pleasantville, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Městečko Pleasantville postavy.

Městečko Pleasantville zajímavosti

Celosvětové tržby
49 805 462 $
Tržby v USA
40 584 421 $
Tržby v českých kinech
419 174 Kč
Návštěvnost v českých kinech
7 049 diváků

Městečko Pleasantville recenze a hodnocení