FB pixel TP pixel
Schitt's Creek
Schitt's Creek

Městečko Schitt's Creek

Schitt's Creek
Kanada | 2015 | Komediální seriály | Sitkom | 22 minut | 6 řad(a) | 79 epizod | Nové díly od 7. 1. 2020

Děj sleduje příběh zbohatlické rodiny Roseových, která se ze dne na den ocitne na mizině. Přepychový dům, značkové oblečení, šperky, záplava peněz, drahé večírky a auta – to všechno je pryč. Zbylo jim pouze malinké městečko Schitt's Creek, které kdysi John, hlava rodiny, koupil jako vtip. Nyní s...

Děj sleduje příběh zbohatlické rodiny Roseových, která se ze dne na den ocitne na mizině. Přepychový dům, značkové oblečení, šperky, záplava peněz, drahé večírky a auta – to všechno je pryč. Zbylo jim pouze malinké městečko Schitt's Creek, které kdysi John, hlava rodiny, koupil jako vtip. Nyní se celá rodina se svými několika málo drobnostmi stěhuje do podřadného motelu ve svém městě, kde se postupně setkává s místními občany, kteří nevěří vlastním očím – Roseovi jsou vskutku unikát. Manželé Johnny a Moira a jejich dospělé děti David a Alexis zažívají jeden šok za druhým. Představte si, že jste celý život žili v přepychu, vše za vás dělal najatý personál, a najednou čelíte reálnému životu. Jak to asi dopadne?

Hrají: Eugene Levy, Catherine O'Hara, Daniel Levy, Annie Murphy, Emily Hampshire, Chris Elliott, Jennifer Robertson

IMDb  85 % Kinobox  80 %

Městečko Schitt's Creek online

Sledovat Městečko Schitt's Creek online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Městečko Schitt's Creek online, zda je ke stažení a zda má Městečko Schitt's Creek dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 30. 6. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Městečko Schitt's Creek novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Městečko Schitt's Creek, které najdeš na našem webu.

7 povedených komediálních seriálů, které najdete jedině na Voyo
7 povedených komediálních seriálů, které najdete jedině na Voyo
12.06.2022 11:00:00 | Tipy na film

Tuzemské Voyo čím dál víc rozjíždí vlastní tvorbu, zároveň ale nakupuje i celou řadu zajímavých zahraničních seriálů, které nikde jinde nenajdete. Pojďme se podívat na ty nejlepší komediální kousky, které aktuálně tato streamovací služba nabízí.

100 nejlepších seriálů 21. století
100 nejlepších seriálů 21. století
07.11.2021 10:00:00 | Tipy na film

Proslulá televizní stanice BBC oslovila 206 expertů z třiačtyřiceti světových zemí, aby dali hlavy dohromady a sestavili žebříček rovné stovky nejlepších seriálů z 21. století. Výsledky možná překvapí.

Netflix vládl Zlatým glóbům a připsal si výhru v 10 kategoriích!
Netflix vládl Zlatým glóbům a připsal si výhru v 10 kategoriích!
01.03.2021 12:00:00 | Filmové novinky

Netflix si na letošním ceremoniálu Zlatých glóbů hřál hned 42 nominací. Nakonec z nich proměnil zhruba čtvrtinu, přesto ale předávání cen zahraničních novinářů jednoznačně ovládl a ukázal, kdo je aktuálně králem filmového a seriálového obsahu.

Městečko Schitt's Creek recenze a hodnocení

Tvůj názor na Městečko Schitt's Creek?

V seriálu Městečko Schitt's Creek hrají Eugene Levy, Catherine O'Hara, Daniel Levy, Annie Murphy, Emily Hampshire, Chris Elliott, Jennifer Robertson.

Seriál Městečko Schitt's Creek můžete vidět na Voyo.

Seriál Městečko Schitt's Creek je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.