FB pixel TP pixel
Interrogation
Interrogation

Město v ohrožení

Interrogation
USA | 2016 | Akční filmy | Akční krimi | 93 minut

Když FBI dostane bombovém hrozbu, která ohrožuje celé město, vyšetřovatel Lucas Nolan (Adam "Edge" Copeland) a IT specialistka Becky (CJ "Lana" Perry) musí v závodech s časem proniknout do série myšlenkových her zadrženého kriminálníka, který má celou situaci pod palcem. Začíná boj o záchranu tisíců...

Když FBI dostane bombovém hrozbu, která ohrožuje celé město, vyšetřovatel Lucas Nolan (Adam "Edge" Copeland) a IT specialistka Becky (CJ "Lana" Perry) musí v závodech s časem proniknout do série myšlenkových her zadrženého kriminálníka, který má celou situaci pod palcem. Začíná boj o záchranu tisíců životů v napínavém thrilleru, jehož finále odhalí plán mnohem větší než se původně zdálo.

IMDb  50 % CSFD  50 %

Město v ohrožení online

Sledovat Město v ohrožení online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Město v ohrožení online, zda je ke stažení a zda má Město v ohrožení dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 14. 4. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Město v ohrožení obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Město v ohrožení, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Město v ohrožení postavy.

Julia Benson
Julia Benson
Sara Ward
Adam Copeland
Adam Copeland
Lucas Nolan
C.J. Perry
C.J. Perry
Becky
Erica Carroll
Erica Carroll
Joan Marian
Mitchell Kummen
Mitchell Kummen
Teen Lucas
Jana Mitsoula
Jana Mitsoula
Agent #1
Sienna Bohn
Sienna Bohn
Rookie Cop

Město v ohrožení recenze a hodnocení

Ve filmu Město v ohrožení hrají Julia Benson, Adam Copeland, C.J. Perry, Erica Carroll, Patrick Sabongui, Mitchell Kummen, Zachary Gulka.

Film Město v ohrožení režíruje Stephen Reynolds.

Film Město v ohrožení má 93 minut.

Film Město v ohrožení můžete vidět na Starmax.

Film Město v ohrožení je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.