FB pixel TP pixel
Mia and the White Lion
Mia and the White Lion

Mia a bílý lev

Mia and the White Lion
Francie | 2018 | Dobrodružné filmy | Rodinné | 98 minut

Král přírody, majestátný lev jako ten nejlepší kamarád a domácí mazlíček? Proč ne? Jedenáctiletá dívka Mia se s rodinou přestěhuje na farmu v jižní Africe, kde se jí ve lví rezervaci splní dávný sen snad všech dětí světa. Dostane malého lvíčka, mládě vzácného bílého lva. Charlieho. Během pár dalších...

Král přírody, majestátný lev jako ten nejlepší kamarád a domácí mazlíček? Proč ne? Jedenáctiletá dívka Mia se s rodinou přestěhuje na farmu v jižní Africe, kde se jí ve lví rezervaci splní dávný sen snad všech dětí světa. Dostane malého lvíčka, mládě vzácného bílého lva. Charlieho. Během pár dalších let se z nich stanou nerozluční přátelé, parťáci na celý život, jejichž pouto a láska stírá rozdíl mezi světem lidí a zvířat. Z mláděte ale vyroste opravdové zvíře, z roztomilého lvíčka se stane skutečný úžasný silný lev. A Mia zjistí, že rodinné farmě se zase tak dobře nedaří a táta musí obětovat jejího jedinečného bílého lva jako trofej pro lov turistů. Mia a bílý lev nemají jinou možnost, než utéct, a vydat se spolu na úžasnou cestu do africké savany, aby v divočině daleko od pušek lovců našli pro Charlieho bezpečné místo a lví království. Přátelství totiž není jenom slovo, ale závazek a opravdové dobrodružství.

Hrají: Daniah De Villiers, Mélanie Laurent, Langley Kirkwood, Ryan Mac Lennan, Thor the White Lion, Lionel Newton, Lillian Dube

Režie: Gilles de Maistre

IMDb  65 % Kinobox  67 %

Mia a bílý lev online

Sledovat Mia a bílý lev online můžeš na DaFilms, iVysílání, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mia a bílý lev online, zda je ke stažení a zda má Mia a bílý lev dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 6. 2. 2024
Půjčení za 80 Kč
iVysílání
iVysílání
české titulky | od 4. 3. 2023
Zdarma
Starmax
Starmax
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 11. 12. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mia a bílý lev novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Mia a bílý lev, které najdeš na našem webu.

Z Netflixu zmizí přes 110 filmů. Od 1. června nenajdete Interstellar, Pulp Fiction a další
Z Netflixu zmizí přes 110 filmů. Od 1. června nenajdete Interstellar, Pulp Fiction a další
28.05.2023 13:30:00 | Tipy na film

„Když zmizíš, budeš zmizelej, nebo tě zmizím já.“ Tak přesně tahle hláška z kultovního filmu Quentina Tarantina k aktuálně končícím filmům na Netflixu sedne jako pomyslný zadek na hrnec. Největší streamer světa totiž opustí masivní nálož více než stovky licencovaných filmů.

15 nejlepších filmů na HBO, které si musíte pustit na Vánoce
15 nejlepších filmů na HBO, které si musíte pustit na Vánoce
23.12.2021 16:30:00 | Tipy na film

Nejkrásnější svátky v roce jsou zde a i letos si je můžeme zpříjemnit sledováním streamovacích služeb. Na HBO GO je vánočních snímků poměrně málo, vybrali jsme proto 15 pohodových titulů, které mají často ducha Vánoc i přesto, že o stromečcích a Ježíškovi vůbec nejsou.

Nová Godzilla, Karikova Trhlina a další novinky, které byste neměli minout
Nová Godzilla, Karikova Trhlina a další novinky, které byste neměli minout
13.09.2019 15:00:00 | Tipy na film

V tradičních tipech na víkendové pokoukání se tentokrát podíváme do všech koutů streamovacího světa. Můžete dohnat kriminální novinku ČT Sever s Jirkou Mádlem, pustit špionážní pecku s Boratem The Spy, anebo vsadit na satiru hudebního průmyslu Vox Lux či kolosální Godzillu: Krále Monster!

Mia a bílý lev zajímavosti

Tržby v českých kinech
5 411 852 Kč
Návštěvnost v českých kinech
44 861 diváků

Mia a bílý lev recenze a hodnocení

Ve filmu Mia a bílý lev hrají Daniah De Villiers, Mélanie Laurent, Langley Kirkwood, Ryan Mac Lennan, Thor the White Lion, Lionel Newton, Lillian Dube.

Film Mia a bílý lev režíruje Gilles de Maistre.

Film Mia a bílý lev má 98 minut.

Film Mia a bílý lev vidělo v českých kinech 44 861 diváků.

Film Mia a bílý lev můžete vidět na DaFilms, iVysílání, Starmax.

Film Mia a bílý lev je online na DaFilms, iVysílání, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.