FB pixel TP pixel
Microbe and Gasoline
Microbe and Gasoline

Mikrob a Gasoil

Microbe and Gasoline
Francie | 2015 | Komedie | Road Trip | 103 minut

Drobný Mikrob a vynalézavý Gasoil jsou tak trochu nenápadní a přehlížení teenageři. Vyhlídka, že dva měsíce blížících se prázdnin prožijí se svými rodinami, je pranic neláká. Jak ale uniknout před nudnou rutinou? Třeba tak, že vezmete motor ze sekačky, několik dřevěných planěk a postavíte neortodoxn...

Drobný Mikrob a vynalézavý Gasoil jsou tak trochu nenápadní a přehlížení teenageři. Vyhlídka, že dva měsíce blížících se prázdnin prožijí se svými rodinami, je pranic neláká. Jak ale uniknout před nudnou rutinou? Třeba tak, že vezmete motor ze sekačky, několik dřevěných planěk a postavíte neortodoxní vozidlo, něco mezi karavanem a zahradním domkem. A v něm zamíříte na netradiční dobrodružný road trip po Francii. Svoboda volá!

IMDb  67 % CSFD  70 %

Mikrob a Gasoil online

Sledovat Mikrob a Gasoil online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mikrob a Gasoil online, zda je ke stažení a zda má Mikrob a Gasoil dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 16. 11. 2020
Předplatné za 155 Kč

Mikrob a Gasoil obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mikrob a Gasoil, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mikrob a Gasoil postavy.

Audrey Tautou
Audrey Tautou
Marie-Thérese Guéret
Sacha Bourdo
Sacha Bourdo
Le prof de russe
Fabio Zenoni
Fabio Zenoni
Guéret
Laurent Poitrenaux
Laurent Poitrenaux
Le dentiste
Étienne Charry
Étienne Charry
L'organisateur du concours de dessin
Théophile Baquet
Théophile Baquet
Théo Leloir, dit Gasoil
Ange Dargent
Ange Dargent
Daniel Guéret, dit Microbe
Marc Delarue
Marc Delarue
Romain
Michel Gondry
Michel Gondry
Režie

Mikrob a Gasoil recenze a hodnocení

Ve filmu Mikrob a Gasoil hrají Audrey Tautou, Sacha Bourdo, Fabio Zenoni, Laurent Poitrenaux, Étienne Charry, Théophile Baquet, Ange Dargent.

Film Mikrob a Gasoil režíruje Michel Gondry.

Film Mikrob a Gasoil má 103 minut.

Film Mikrob a Gasoil můžete vidět na Edison.

Film Mikrob a Gasoil je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.