FB pixel TP pixel
Les Vacances du Petit Nicolas

Mikulášovy patálie na prázdninách

Les Vacances du Petit Nicolas
Francie | 2014 | Mikulášovy patálie | Komedie | Rodinné | 97 minut

Je tu konec školního roku a dlouho očekávané prázdniny jsou konečně tady. Malý Mikuláš, jeho rodiče a babička vyrazili k moři a ubytovali se v hotelu Beau-Rivage Hotel. Mikuláš si u moře najde nové přátele: Ben, který tam bydlí... Freddy, který pořád něco jí, dokonce i syrové ryby.... George, který ...

Je tu konec školního roku a dlouho očekávané prázdniny jsou konečně tady. Malý Mikuláš, jeho rodiče a babička vyrazili k moři a ubytovali se v hotelu Beau-Rivage Hotel. Mikuláš si u moře najde nové přátele: Ben, který tam bydlí... Freddy, který pořád něco jí, dokonce i syrové ryby.... George, který je vtipný už jen proto, že je angličan, uplakánek Paul a Christopher , který chce mít vždycky pravdu a je to otravné...

IMDb  61 % CSFD  60 %

Mikulášovy patálie na prázdninách online

Sledovat Mikulášovy patálie na prázdninách online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mikulášovy patálie na prázdninách online, zda je ke stažení a zda má Mikulášovy patálie na prázdninách dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 1. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mikulášovy patálie na prázdninách obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mikulášovy patálie na prázdninách, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mikulášovy patálie na prázdninách postavy.

Mikulášovy patálie na prázdninách zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 536 304 Kč
Návštěvnost v českých kinech
13 054 diváků

Mikulášovy patálie na prázdninách recenze a hodnocení

Tvůj názor na Mikulášovy patálie na prázdninách?

Ve filmu Mikulášovy patálie na prázdninách hrají Valérie Lemercier, Kad Merad, Daniel Prévost, François Damiens, Francis Perrin, François-Xavier Demaison, Mathéo Boisselier.

Film Mikulášovy patálie na prázdninách režíruje Laurent Tirard.

Film Mikulášovy patálie na prázdninách má 97 minut.

Film Mikulášovy patálie na prázdninách vidělo v českých kinech 13 054 diváků.

Film Mikulášovy patálie na prázdninách můžete vidět na Filmbox+.

Film Mikulášovy patálie na prázdninách je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.