FB pixel TP pixel
Lovers & Murderers
Lovers & Murderers

Milenci a vrazi

Lovers & Murderers
Česko | 2004 | Drama | Romantické drama | 108 minut

Ústředním místem děje je dům kdesi v Ústí nad Labem, patřící chemičce. V přízemí je „montércimra“, kde se střídají obyvatelé náhodní i trvalí, nad ní je byt ředitele továrny a pak část pokojů ženských a mužských – svobodárna. Nikdy ale toto uspořádání není dodrženo. Všechno je tu beznadějně pomíchán...

Ústředním místem děje je dům kdesi v Ústí nad Labem, patřící chemičce. V přízemí je „montércimra“, kde se střídají obyvatelé náhodní i trvalí, nad ní je byt ředitele továrny a pak část pokojů ženských a mužských – svobodárna. Nikdy ale toto uspořádání není dodrženo. Všechno je tu beznadějně pomícháno, do svobodárny vnikne mladý pár, čekající dítě. Nevraží na ředitele ale i na spolubydlící, rvou se o trochu vody, chtějí ty druhé vystrnadit, chtějí byt. Konečně se stěhují a všechno se pomíchá a začíná znovu. Na pozadí tohoto koloběhu se odehrávají dva velké příběhy: příběh Borka Trojana (Jiří Langmajer) a jeho lásky k Zitě Gráfové (Zlata Adamovská), a příběh mladičkého Romana Gráfa (David Prachař), zoufale milujícího krásnou ale neklidnou Maddu Serafinovou (Kristýna Kloubková), jejichž zničující vztah dospěje až k vraždě.

Hrají: Zlata Adamovská, Jiří Langmajer, Ondřej Vetchý, Jakub Prachař, Kristina Kloubková, Jan Vlasák, Veronika Žilková

Režie: Viktor Polesný

IMDb  54 % Kinobox  53 %

Milenci a vrazi online

Sledovat Milenci a vrazi online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Milenci a vrazi online, zda je ke stažení a zda má Milenci a vrazi dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 7. 2. 2023
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Milenci a vrazi zajímavosti

Tržby v českých kinech
9 226 803 Kč
Návštěvnost v českých kinech
102 675 diváků

Milenci a vrazi recenze a hodnocení

Ve filmu Milenci a vrazi hrají Zlata Adamovská, Jiří Langmajer, Ondřej Vetchý, Jakub Prachař, Kristina Kloubková, Jan Vlasák, Veronika Žilková.

Film Milenci a vrazi režíruje Viktor Polesný.

Film Milenci a vrazi má 108 minut.

Film Milenci a vrazi vidělo v českých kinech 102 675 diváků.

Film Milenci a vrazi můžete vidět na Voyo.

Film Milenci a vrazi je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.