FB pixel TP pixel
Sleeping with Other People

Milenci těch druhých

Sleeping with Other People
USA | 2015 | Romantické filmy | Vztahy | 100 minut

Jake Harbor a Lainey Dalton spolu na univerzitní koleji zažili první sexuální zkušenost. A když se teď, o deset let později, náhodou potkali v New Yorku a vypráví si o svých životech, zjišťují, že jim to v životě a hlavně ve vztazích moc nevychází. Hlavně v oblasti věrnosti. Zatímco Jake je profesio...

Jake Harbor a Lainey Dalton spolu na univerzitní koleji zažili první sexuální zkušenost. A když se teď, o deset let později, náhodou potkali v New Yorku a vypráví si o svých životech, zjišťují, že jim to v životě a hlavně ve vztazích moc nevychází. Hlavně v oblasti věrnosti. Zatímco Jake je profesionální sukničkář a záletník, Lainey je zase neustále zraňovanou a zrazovanou kráskou. Proto se domluví a uzavřou mezi sebou přísně platonickou, naprosto upřímnou, přátelskou dohodu o vzájemné vztahové výpomoci. Cílem je oboustranná podpora při hledání zdravého a šťastného partnerství. Takového partnerství, které žádná nevěra nebo něco podobného nemůže narušit. Nebo snad ano?

IMDb  65 % CSFD  63 %

Milenci těch druhých online

Sledovat Milenci těch druhých online můžeš na Prima Videopůjčovna, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Milenci těch druhých online, zda je ke stažení a zda má Milenci těch druhých dabing nebo titulky.

Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 18. 3. 2021
Půjčení za 49 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 26. 6. 2020
Předplatné za 99 Kč

Milenci těch druhých obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Milenci těch druhých, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Milenci těch druhých postavy.

Milenci těch druhých zajímavosti

Celosvětové tržby
3 214 116 $
Tržby v USA
819 431 $
Tržby v českých kinech
202 284 Kč
Návštěvnost v českých kinech
2 355 diváků

Milenci těch druhých recenze a hodnocení

Adam Hencze
Adam Hencze Pinbacker
28.05.2022 9:02:32

Romantika z New Yorku, kde se hodně jí, chodí a především se solidní kadencí mluví – recept s vysokou mírou úspěšnosti, o to více však závislý na ingrediencích. Z čeho jsou ukuchtění Milenci těch druhých?...   Celá recenze

 60 %