FB pixel TP pixel
Sleeping with Other People

Milenci těch druhých

Sleeping with Other People
USA | 2015 | Romantické filmy | Romantická komedie | 100 minut

Jake Harbor a Lainey Dalton spolu na univerzitní koleji zažili první sexuální zkušenost. A když se teď, o deset let později, náhodou potkali v New Yorku a vypráví si o svých životech, zjišťují, že jim to v životě a hlavně ve vztazích moc nevychází. Hlavně v oblasti věrnosti. Zatímco Jake je profesio...

Jake Harbor a Lainey Dalton spolu na univerzitní koleji zažili první sexuální zkušenost. A když se teď, o deset let později, náhodou potkali v New Yorku a vypráví si o svých životech, zjišťují, že jim to v životě a hlavně ve vztazích moc nevychází. Hlavně v oblasti věrnosti. Zatímco Jake je profesionální sukničkář a záletník, Lainey je zase neustále zraňovanou a zrazovanou kráskou. Proto se domluví a uzavřou mezi sebou přísně platonickou, naprosto upřímnou, přátelskou dohodu o vzájemné vztahové výpomoci. Cílem je oboustranná podpora při hledání zdravého a šťastného partnerství. Takového partnerství, které žádná nevěra nebo něco podobného nemůže narušit. Nebo snad ano?

Hrají: Jason Sudeikis, Alison Brie, Adam Scott, Natasha Lyonne, Amanda Peet, Marc Blucas, Remy Nozik

Režie: Leslye Headland

IMDb  65 % Kinobox  62 %

Milenci těch druhých online

Sledovat Milenci těch druhých online můžeš na Prima Plus, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Milenci těch druhých online, zda je ke stažení a zda má Milenci těch druhých dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 18. 3. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 26. 6. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Milenci těch druhých zajímavosti

Celosvětové tržby
3 224 947 $
Tržby v USA
819 431 $
Tržby v českých kinech
202 284 Kč
Návštěvnost v českých kinech
2 355 diváků

Milenci těch druhých recenze a hodnocení

Adam Hencze
Adam Hencze Pinbacker
17.07.2022 3:02:36

Romantika z New Yorku, kde se hodně jí, chodí a především se solidní kadencí mluví – recept s vysokou mírou úspěšnosti, o to více však závislý na ingrediencích. Z čeho jsou ukuchtění Milenci těch druhých?...   Celá recenze

 60 %

Ve filmu Milenci těch druhých hrají Jason Sudeikis, Alison Brie, Adam Scott, Natasha Lyonne, Amanda Peet, Marc Blucas, Remy Nozik.

Film Milenci těch druhých režíruje Leslye Headland.

Film Milenci těch druhých má 100 minut.

Film Milenci těch druhých vidělo v českých kinech 2 355 diváků.

Film Milenci těch druhých můžete vidět na Prima Plus, Vodafone TV.

Film Milenci těch druhých je online na Prima Plus, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.