FB pixel TP pixel
Rat Race
Rat Race

Milionový závod

Rat Race
USA | 2001 | Komedie | Situace | 112 minut

Bohatý majitel casina Donald Sinclair (John Cleese) připravi pro obveselení svých klientů novinku: veliký závod o dva miliony dolarů. Zbohatlíci se o ně ovšem nebudou ucházet sami, ale budou sázet na šest týmů, lačnících po bohatství. Potenciální milionáři jsou vybráni náhodně a vzniknou tak notně b...

Bohatý majitel casina Donald Sinclair (John Cleese) připravi pro obveselení svých klientů novinku: veliký závod o dva miliony dolarů. Zbohatlíci se o ně ovšem nebudou ucházet sami, ale budou sázet na šest týmů, lačnících po bohatství. Potenciální milionáři jsou vybráni náhodně a vzniknou tak notně bizarní sestavy: Rozhádaná židovská rodina s užvaněným otcem (Jon Lovitz), bratři-kriminálníci (Seth Green, Vince Vileuf), upjatý obchodník a krásná pilotka (Breckin Meyer, Amy Smart), matka, usmiřující se s dcerou (Whoopi Goldberg, Lanei Chapman), fotbalový rozhodčí na útěku (Cuba Gooding, Jr.) a narkoleptický Ital (Rowan Atkinson). Na cestu z Las Vegas do Nového Mexika mohou vyrazit jakkoli - pěšky, autem, letadlem, na koni, nebo v balónu. Pravidla nejsou žádná - zbohatne jen ten nejrychlejší... a nejzákeřnější.

Hrají: Cuba Gooding Jr., Seth Green, Whoopi Goldberg, Breckin Meyer, Amy Smart, John Cleese, Wayne Knight

Režie: Jerry Zucker

IMDb  65 % Kinobox  67 %

Milionový závod online

Sledovat Milionový závod online můžeš na Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Milionový závod online, zda je ke stažení a zda má Milionový závod dabing nebo titulky.

Kuki
Kuki
od 7. 7. 2023
Předplatné za 50 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Milionový závod novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Milionový závod, které najdeš na našem webu.

Nejen Mr. Bean a Johnny English: 8 dalších rolí Rowana Atkinsona
Nejen Mr. Bean a Johnny English: 8 dalších rolí Rowana Atkinsona
08.11.2018 17:00:00 | Tipy na film

Rowan Atkinson je symbol Anglie. Patrně si ho vybavíte hlavně jako neurotického pana Beana, který si dělá sendvič v ponožce a schovává po restauraci tatarský biftek. Ale co jeho jiné filmy? Rozhodli vybrat osm dalších postav Rowana Atkinsona, které si zaslouží vaši pozornost!

Milionový závod zajímavosti

Tržby v českých kinech
6 004 397 Kč
Návštěvnost v českých kinech
61 335 diváků

Milionový závod recenze a hodnocení

Ve filmu Milionový závod hrají Cuba Gooding Jr., Seth Green, Whoopi Goldberg, Breckin Meyer, Amy Smart, John Cleese, Wayne Knight.

Film Milionový závod režíruje Jerry Zucker.

Film Milionový závod má 112 minut.

Film Milionový závod vidělo v českých kinech 61 335 diváků.

Film Milionový závod můžete vidět na Kuki.

Film Milionový závod je online na Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.