FB pixel TP pixel
The Story of My Wife
The Story of My Wife

Miloval jsem svou ženu

The Story of My Wife
Francie | 2021 | Drama | Vztahy | 169 minut

Holandský kapitán nákladní lodi Jakob Störr a jeho přítel se během pití vsadí, že si Jakob vezme první ženu, která vstoupí do kavárny. Takto se seznámí s rozmarnou Francouzkou Lizzy, a s tou se později ožení. Začne se rozvíjet milostný příběh protknutý láskou jako v pohádkách Tisíce a jedné noci. Od...

Holandský kapitán nákladní lodi Jakob Störr a jeho přítel se během pití vsadí, že si Jakob vezme první ženu, která vstoupí do kavárny. Takto se seznámí s rozmarnou Francouzkou Lizzy, a s tou se později ožení. Začne se rozvíjet milostný příběh protknutý láskou jako v pohádkách Tisíce a jedné noci. Od té chvíle do života milujícího, bolestně upřímného Störra vstoupí řada zkoušek. Prostřednictvím jeho postavy elementárním a dramatickým způsobem chápeme komplexnost, tajemnost, křehkou krásu a nepolapitelnou, nekontrolovatelnou povahu života. Režisérka Ildikó Enyedi, držitelka ceny Zlatý medvěd s nominací na Oscara za film „O těle a duši“, vychází ve svém novém filmu ze stejnojmenného románu spisovatele Milána Füsta. Tento román byl nominovaný na Nobelovu cenu za literaturu a přeložený do více než 20 jazyků.

CSFD  67 %

Miloval jsem svou ženu online

Sledovat Miloval jsem svou ženu online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Miloval jsem svou ženu online, zda je ke stažení a zda má Miloval jsem svou ženu dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 2. 2022
Předplatné za 155 Kč

Miloval jsem svou ženu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Miloval jsem svou ženu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Miloval jsem svou ženu postavy.

Miloval jsem svou ženu recenze a hodnocení