FB pixel TP pixel
The Story of My Wife
The Story of My Wife

Miloval jsem svou ženu

The Story of My Wife
Francie | 2021 | Drama | Vztahy | 169 minut

Holandský kapitán nákladní lodi Jakob Störr a jeho přítel se během pití vsadí, že si Jakob vezme první ženu, která vstoupí do kavárny. Takto se seznámí s rozmarnou Francouzkou Lizzy, a s tou se později ožení. Začne se rozvíjet milostný příběh protknutý láskou jako v pohádkách Tisíce a jedné noci. Od...

Holandský kapitán nákladní lodi Jakob Störr a jeho přítel se během pití vsadí, že si Jakob vezme první ženu, která vstoupí do kavárny. Takto se seznámí s rozmarnou Francouzkou Lizzy, a s tou se později ožení. Začne se rozvíjet milostný příběh protknutý láskou jako v pohádkách Tisíce a jedné noci. Od té chvíle do života milujícího, bolestně upřímného Störra vstoupí řada zkoušek. Prostřednictvím jeho postavy elementárním a dramatickým způsobem chápeme komplexnost, tajemnost, křehkou krásu a nepolapitelnou, nekontrolovatelnou povahu života. Režisérka Ildikó Enyedi, držitelka ceny Zlatý medvěd s nominací na Oscara za film „O těle a duši“, vychází ve svém novém filmu ze stejnojmenného románu spisovatele Milána Füsta. Tento román byl nominovaný na Nobelovu cenu za literaturu a přeložený do více než 20 jazyků.

Miloval jsem svou ženu obsazení

Herci: Léa Seydoux, Gijs Naber, Louis Garrel, Josef Hader, Sergio Rubini, Jasmine Trinca, Luna Wedler

Režie: Ildikó Enyedi

IMDb  62 % Kinobox  67 % Miloval jsem svou ženu CSFD 68 %

Miloval jsem svou ženu online

Sledovat Miloval jsem svou ženu online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Miloval jsem svou ženu online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Miloval jsem svou ženu dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 2. 2022
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Miloval jsem svou ženu recenze a hodnocení

Ve filmu Miloval jsem svou ženu hrají Léa Seydoux, Gijs Naber, Louis Garrel, Josef Hader, Sergio Rubini, Jasmine Trinca, Luna Wedler.

Film Miloval jsem svou ženu režíruje Ildikó Enyedi.

Film Miloval jsem svou ženu má 169 minut.

Film Miloval jsem svou ženu můžete vidět na Edison.

Film Miloval jsem svou ženu je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.