FB pixel TP pixel
How to Be a Latin Lover

Milovník po přechodu

How to Be a Latin Lover
USA | 2017 | Komedie | Dramedy | 115 minut

Coby neodolatelný seladon městských bazénů měl Maximo (Eugenio Derbez) jediný cíl – klofnout bohatou starší dámu, nechat se vyživovat a vést sladký život. Klaplo to dokonale. Každá zlatá žíla ale někdy vyschne. Vlastní datum vydání právě zařadilo Maxima do kategorie lenivých veteránů, když se jeho v...

Coby neodolatelný seladon městských bazénů měl Maximo (Eugenio Derbez) jediný cíl – klofnout bohatou starší dámu, nechat se vyživovat a vést sladký život. Klaplo to dokonale. Každá zlatá žíla ale někdy vyschne. Vlastní datum vydání právě zařadilo Maxima do kategorie lenivých veteránů, když se jeho velmi stará žena spustí s velmi mladým prodejcem aut a podvedeného Maxima vykopne na ulici. Ze zlaté klece se stěhuje k sestře do obyčejného bytu a ocitá se ve světě lidí, kteří pracují, nakupují, sami si vaří a provádějí další nepředstavitelné věci. Tudy ale cesta nevede. Ještěže existují děti a ty mají spolužačky a ty zase mají starou bohatou babičku. Svět by přecijen mohl být zase spravedlivý a další boj o pohodlný život může začít. Povede se Maximovi oprášit své zašlé umění svůdce a obnoví slávu svých žlutých plavek? Předá tajemství milovníka svému malému synovci?

Hrají: Eugenio Derbez, Salma Hayek, Rob Lowe, Kristen Bell, Raquel Welch, Michael Cera, Mckenna Grace

Režie: Ken Marino

IMDb  60 % Kinobox  62 %

Milovník po přechodu online

Sledovat Milovník po přechodu online můžeš na Canal Plus, iTunes, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Milovník po přechodu online, zda je ke stažení a zda má Milovník po přechodu dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 19. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč
Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč nebo 239 Kč
iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 20. 4. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 89 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Milovník po přechodu zajímavosti

Rozpočet
13 000 000 $
Celosvětové tržby
62 547 032 $
Tržby v USA
32 149 404 $
Tržby v českých kinech
4 486 505 Kč
Návštěvnost v českých kinech
30 829 diváků

Milovník po přechodu recenze a hodnocení

Anja Verem
Anja Verem CervenyKoberec
14.07.2017

Milovník po přechodu je ta správná pohodová letní podívaná. Nejde tu o nic závažného. Nabízí se nám příjemný příběh se sympatickými postavami. Zároveň jde také ......   Celá recenze

 70 %

Ve filmu Milovník po přechodu hrají Eugenio Derbez, Salma Hayek, Rob Lowe, Kristen Bell, Raquel Welch, Michael Cera, Mckenna Grace.

Film Milovník po přechodu režíruje Ken Marino.

Film Milovník po přechodu má 115 minut.

Film Milovník po přechodu měl rozpočet 13 000 000 $.

Film Milovník po přechodu vidělo v českých kinech 30 829 diváků.

Film Milovník po přechodu můžete vidět na Canal Plus, iTunes, Voyo.

Film Milovník po přechodu je online na Canal Plus, iTunes, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.