FB pixel TP pixel
Dear John

Milý Johne

Dear John
USA | 2010 | Romantické filmy | Romantické drama | 115 minut

Jak už to tak bývá, na začátku jejich vztahu sehrála obrovskou roli náhoda. Bez ní by se pravděpodobně nepotkali, natolik odlišné bylo jejich zázemí. John Tyree (Channing Tatum) slouží u Zelených baretů, speciální jednotky americké armády, a do rodné Jižní Karolíny ho přivedl opušťák, během něhož si...

Jak už to tak bývá, na začátku jejich vztahu sehrála obrovskou roli náhoda. Bez ní by se pravděpodobně nepotkali, natolik odlišné bylo jejich zázemí. John Tyree (Channing Tatum) slouží u Zelených baretů, speciální jednotky americké armády, a do rodné Jižní Karolíny ho přivedl opušťák, během něhož si chce odpočinout od stresu z neustálé bojové pohotovosti a také strávit nějaký čas s otcem. Idealistická studentka Savannah Curtis (Amanda Seyfried) si tu pro změnu užívá prázdniny v honosném rodinném sídle. Z nesmělého oťukávání se po dvou společně strávených týdnech vyvinula láska jako trám. Ani jednoho z nich by do té doby nenapadlo, že by si na jiném člověku dokázali vypěstovat takovou závislost. Jenže dovolenka, respektive prázdniny musí jednou skončit. Vídají se jen sporadicky, po 11. září se Johnova vojenská mise na Blízkém Východě neustále prodlužuje. Dobu odloučení musí milenci zmírňovat korespondencí, něžné dotyky nahrazují jen slova z dopisního papíru. Zatímco Savanah...

Hrají: Amanda Seyfried, Richard Jenkins, Scott Porter, Keith Robinson, Luke Benward, David Andrews, D.J. Cotrona

Režie: Lasse Hallström

IMDb  63 % Kinobox  65 %

Milý Johne online

Sledovat Milý Johne online můžeš na iVysílání, Kinobox, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Milý Johne online, zda je ke stažení a zda má Milý Johne dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 31. 8. 2023
Zdarma
Kinobox
Kinobox
český dabing | HD kvalita | od 7. 6. 2023
Zdarma
Prima Plus
Prima Plus
od 8. 9. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Milý Johne zajímavosti

Rozpočet
25 000 000 $
Celosvětové tržby
114 984 666 $
Tržby v USA
80 014 842 $
Tržby v českých kinech
1 714 524 Kč
Návštěvnost v českých kinech
13 270 diváků

Milý Johne recenze a hodnocení

Ve filmu Milý Johne hrají Amanda Seyfried, Richard Jenkins, Scott Porter, Keith Robinson, Luke Benward, David Andrews, D.J. Cotrona.

Film Milý Johne režíruje Lasse Hallström.

Film Milý Johne má 115 minut.

Film Milý Johne měl rozpočet 25 000 000 $.

Film Milý Johne vidělo v českých kinech 13 270 diváků.

Film Milý Johne můžete vidět na iVysílání, Kinobox, Prima Plus.

Film Milý Johne je online na iVysílání, Kinobox, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.