FB pixel TP pixel
Mimi a Líza: Záhada vianočného svetla

Mimi a Líza: Záhada vánočního světla

Mimi a Líza: Záhada vianočného svetla
Česko | 2018 | Mimi a Líza | Animované filmy | Pro starší děti

Mimi a Líza jsou nevšední kamarádky. Jedna má oči stále zavřené a druhá je má otevřené dokořán. Ale obě se však umí dívat a společně vidět. Protože svět se dá vidět i rukama i ušima, jen to zkusit… Pásmo krátkých animovaných filmů pro malé děti a jejich rodiče o neobyčejném přátelství dvou malých ho...

Mimi a Líza jsou nevšední kamarádky. Jedna má oči stále zavřené a druhá je má otevřené dokořán. Ale obě se však umí dívat a společně vidět. Protože svět se dá vidět i rukama i ušima, jen to zkusit… Pásmo krátkých animovaných filmů pro malé děti a jejich rodiče o neobyčejném přátelství dvou malých holčiček.

CSFD  66 %

Mimi a Líza: Záhada vánočního světla online

Sledovat Mimi a Líza: Záhada vánočního světla online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mimi a Líza: Záhada vánočního světla online, zda je ke stažení a zda má Mimi a Líza: Záhada vánočního světla dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 12. 3. 2021
Předplatné za 145 Kč

Mimi a Líza: Záhada vánočního světla obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mimi a Líza: Záhada vánočního světla, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mimi a Líza: Záhada vánočního světla postavy.

Mimi a Líza: Záhada vánočního světla zajímavosti

Tržby v českých kinech
148 523 Kč
Návštěvnost v českých kinech
1 749 diváků

Mimi a Líza: Záhada vánočního světla recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
08.12.2018

Animované pásmo Mimi & Líza: Záhada vánočního světla, které podepsaly Ivana Šebestová a Katarína Kerekesová, stanovilo věkové rozpětí svého publika od čtyř do o......   Celá recenze

 60 %

Tvůj názor na Mimi a Líza: Záhada vánočního světla?

Ve filmu Mimi a Líza: Záhada vánočního světla hrají Linda Rybová, David Prachař, Roman Říčař, Arnošt Goldflam, Dagmar Pecková.

Film Mimi a Líza: Záhada vánočního světla režíruje Katarína Kerekesová, Ivana Šebestová.

Film Mimi a Líza: Záhada vánočního světla vidělo v českých kinech 1 749 diváků.

Film Mimi a Líza: Záhada vánočního světla můžete vidět na DaFilms.

Film Mimi a Líza: Záhada vánočního světla je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.