FB pixel TP pixel
Down by Law

Mimo zákon

Down by Law
USA | 1986 | Krimi filmy | Krimi komedie | 106 minut

Minimalistický snímek o zatčení, uvěznění a společném útěku tří naprosto odlišných mužů: Zacka (Tom Waits), Jacka (John Lurie) a Boba (Roberto Benigni).\r Film boří obecné zásady vystavění příběhu, typické pro filmy s tématikou útěku z vězení. Místo na \akční\ scény se tvůrce citlivě zaměřil na vzáj...

Minimalistický snímek o zatčení, uvěznění a společném útěku tří naprosto odlišných mužů: Zacka (Tom Waits), Jacka (John Lurie) a Boba (Roberto Benigni).\r Film boří obecné zásady vystavění příběhu, typické pro filmy s tématikou útěku z vězení. Místo na \akční\ scény se tvůrce citlivě zaměřil na vzájemné vztahy hlavních protagonistů, jež k sobě jen velmi těžko hledají cestu a stejně tak na existenciální situaci a vykořeněnost každého z nich. Místy až absurdní hořká komedie je charakteristický černobílý film Jima Jarmusche s hudbou Johna Lurieho a písněmi Toma Waitse. Klíčovým prvkem ve filmu je tzv. pomalu jdoucí kamera Robbyho Mullera, zachycující architekturu New Orleans a Louisiana bayou, kudy trestanci prchají.

IMDb  79 %

Mimo zákon online

Sledovat Mimo zákon online můžeš na KVIFF TV, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mimo zákon online, zda je ke stažení a zda má Mimo zákon dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
původní znění | české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 4. 2. 2023
Zdarma nebo 99 Kč nebo 149 Kč

Mimo zákon obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mimo zákon, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mimo zákon postavy.

Mimo zákon recenze a hodnocení

Ve filmu Mimo zákon hrají Tom Waits, John Lurie, Roberto Benigni, Roberto Benigni, Nicoletta Braschi, Ellen Barkin, Rockets Redglare.

Film Mimo zákon režíruje Jim Jarmusch.

Film Mimo zákon má 106 minut.

Film Mimo zákon můžete vidět na KVIFF TV, Prima Plus.

Film Mimo zákon je online na KVIFF TV, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.