FB pixel TP pixel
Edison
Edison

Mimo zákon

Edison
USA | 2005 | Thrillery | Zločin | 99 minut

Edison je metropolí, v níž bují korupce a boduje organizovaný zločin. Policisté umírají i naivně bojují za svoje vlastní čisté svědomí. Spletité vztahy korupce a neetického chování sahají od politiky, přes soudy až po média. Jedinou možností jak kriminalitu potlačit se zdá být speciální organizovaná...

Edison je metropolí, v níž bují korupce a boduje organizovaný zločin. Policisté umírají i naivně bojují za svoje vlastní čisté svědomí. Spletité vztahy korupce a neetického chování sahají od politiky, přes soudy až po média. Jedinou možností jak kriminalitu potlačit se zdá být speciální organizovaná policejní složka. Navenek vypadá vše v pořádku, ale když mladý novinář (Justin Timberlake) nahlédne blíže, odhalí zkorumpovaný systém.

Hrají: Morgan Freeman, Kevin Spacey, Justin Timberlake, LL Cool J, Dylan McDermott, Cary Elwes, Damien Dante Wayans

IMDb  53 % Kinobox  53 %

Mimo zákon online

Sledovat Mimo zákon online můžeš na DaFilms, Filmy v češtině. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mimo zákon online, zda je ke stažení a zda má Mimo zákon dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 15. 8. 2022
Půjčení za 80 Kč Nákup za 110 Kč
Filmy v češtině
Filmy v češtině
český dabing | SD kvalita | od 7. 3. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mimo zákon recenze a hodnocení

Ve filmu Mimo zákon hrají Morgan Freeman, Kevin Spacey, Justin Timberlake, LL Cool J, Dylan McDermott, Cary Elwes, Damien Dante Wayans.

Film Mimo zákon režíruje .

Film Mimo zákon má 99 minut.

Film Mimo zákon můžete vidět na DaFilms, Filmy v češtině.

Film Mimo zákon je online na DaFilms, Filmy v češtině, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.