FB pixel TP pixel
Occamova břitva
Occamova břitva

Occamova břitva

Occamova břitva
Česko | 2013 | Thrillery | Zločin

Manželé Vavruškovi se v nesprávný čas ocitnou na špatném místě. Stanou se náhodnými svědky vraždy. Pachatelé se jich ale překvapivě nezbaví. Naopak jim nabídnou finanční úplatu za jejich mlčení, ale pro výstrahu jim také pošlou důkazy proti nim samým. Obavy z možných následků i stupňující se psychic...

Manželé Vavruškovi se v nesprávný čas ocitnou na špatném místě. Stanou se náhodnými svědky vraždy. Pachatelé se jich ale překvapivě nezbaví. Naopak jim nabídnou finanční úplatu za jejich mlčení, ale pro výstrahu jim také pošlou důkazy proti nim samým. Obavy z možných následků i stupňující se psychický tlak, kdy se záhy po nálezu oběti ocitnou v hledáčku policie, začnou rozkládat jejich vztah. Detektiv Mareš tuší, že Vavruškovým brání ve svědectví strach. Čím víc se ale manželé snaží uniknout podezření, které na ně dopadá, tím více se paradoxně nechávají pachateli zatáhnout do pozice podezřelých. Když si Vavruška uvědomí, že krytím zločinců škodí především sami sobě, je už pozdě…

Hrají: Ondřej Sokol, Zuzana Stivínová, Hynek Čermák, Norbert Lichý, Ivan Franěk, Martin Stránský, Jan Révai

Režie: Dan Svátek

Occamova břitva online

Sledovat Occamova břitva online můžeš na Canal Plus, iVysílání, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Occamova břitva online, zda je ke stažení a zda má Occamova břitva dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 21. 7. 2023
Předplatné za 159 Kč
Canal Plus
Canal Plus
od 4. 4. 2024
Předplatné za 189 Kč nebo 239 Kč
iVysílání
iVysílání
české titulky | od 13. 1. 2013
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Occamova břitva recenze a hodnocení

Ve filmu Occamova břitva hrají Ondřej Sokol, Zuzana Stivínová, Hynek Čermák, Norbert Lichý, Ivan Franěk, Martin Stránský, Jan Révai.

Film Occamova břitva režíruje Dan Svátek.

Film Occamova břitva můžete vidět na Canal Plus, iVysílání, Voyo.

Film Occamova břitva je online na Canal Plus, iVysílání, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.