FB pixel TP pixel
Occamova břitva
Occamova břitva

Occamova břitva

Occamova břitva
Česko | 2013 | Thrillery | Zločin

Manželé Vavruškovi se v nesprávný čas ocitnou na špatném místě. Stanou se náhodnými svědky vraždy. Pachatelé se jich ale překvapivě nezbaví. Naopak jim nabídnou finanční úplatu za jejich mlčení, ale pro výstrahu jim také pošlou důkazy proti nim samým. Obavy z možných následků i stupňující se psychic...

Manželé Vavruškovi se v nesprávný čas ocitnou na špatném místě. Stanou se náhodnými svědky vraždy. Pachatelé se jich ale překvapivě nezbaví. Naopak jim nabídnou finanční úplatu za jejich mlčení, ale pro výstrahu jim také pošlou důkazy proti nim samým. Obavy z možných následků i stupňující se psychický tlak, kdy se záhy po nálezu oběti ocitnou v hledáčku policie, začnou rozkládat jejich vztah. Detektiv Mareš tuší, že Vavruškovým brání ve svědectví strach. Čím víc se ale manželé snaží uniknout podezření, které na ně dopadá, tím více se paradoxně nechávají pachateli zatáhnout do pozice podezřelých. Když si Vavruška uvědomí, že krytím zločinců škodí především sami sobě, je už pozdě…

CSFD  59 %

Occamova břitva online

Sledovat Occamova břitva online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Occamova břitva online, zda je ke stažení a zda má Occamova břitva dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 13. 1. 2013
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Occamova břitva obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Occamova břitva, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Occamova břitva postavy.

Ondřej Sokol
Ondřej Sokol
Libor Vavruška
Zuzana Stivínová
Zuzana Stivínová
Jana Vavrušková
Hynek Čermák
Hynek Čermák
Mojmír, Liborův bratr
Norbert Lichý
Norbert Lichý
npor. Mareš
Ivan Franěk
Ivan Franěk
Ing. Jan Zeman, hoteliér
Martin Stránský
Martin Stránský
kriminalista Kamil Machač
Jan Révai
Jan Révai
kuchař Petr
Jan Plouhar
Jan Plouhar
mladý kuchař Michal
Vladimír Polívka
Vladimír Polívka
Pavel Vavruška, syn Jany a Libora
Dan Svátek
Dan Svátek
Režie

Occamova břitva recenze a hodnocení

Ve filmu Occamova břitva hrají Ondřej Sokol, Zuzana Stivínová, Hynek Čermák, Norbert Lichý, Ivan Franěk, Martin Stránský, Jan Révai.

Film Occamova břitva režíruje Dan Svátek.

Film Occamova břitva můžete vidět na iVysílání.

Film Occamova břitva je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.