FB pixel TP pixel
The Minister
The Minister

Ministr

The Minister
Francie | 2011 | Drama | Politika | 115 minut

Ministr dopravy, Bertrand Saint-Jean, je uprostřed noci probuzen svým osobním sekretářem. Do rokle se zřítil autobus. Ministr jede na místo nehody, nemá jinou možnost. Tak začíná odysea státního úředníka, napříč stále složitějšímu a nepřátelsky naladěnému světu. Rychlost, boje o moc, chaos, ekonomic...

Ministr dopravy, Bertrand Saint-Jean, je uprostřed noci probuzen svým osobním sekretářem. Do rokle se zřítil autobus. Ministr jede na místo nehody, nemá jinou možnost. Tak začíná odysea státního úředníka, napříč stále složitějšímu a nepřátelsky naladěnému světu. Rychlost, boje o moc, chaos, ekonomická krize… V šíleném sledu událostí střídá jedna krizová situace za druhou. Jaké oběti jsou tito vysoce postavení muži ochotni akceptovat? Jak dlouho vydrží ve státě, který pohltí ty, kteří mu slouží?

IMDb  67 %

Ministr online

Sledovat Ministr online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ministr online, zda je ke stažení a zda má Ministr dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 19. 6. 2020
Předplatné za 155 Kč

Ministr obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ministr, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ministr postavy.

Ministr recenze a hodnocení

Ve filmu Ministr hrají Olivier Gourmet, Zabou Breitman, Laurent Stocker, Didier Bezace, Jacques Boudet, François Chattot, Éric Naggar.

Film Ministr režíruje Pierre Schöller.

Film Ministr má 115 minut.

Film Ministr můžete vidět na Edison.

Film Ministr je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.