FB pixel TP pixel
Místo v životě
Místo v životě

Místo v životě

Místo v životě
Česko | 2006 | Drama seriály | Vztahy | Nové díly od 12. 11. 2019

Martinu Lukešovou (Barbora Siedlová) a jejího přítele Jana Kadlece (Ondřej Vetchý) potkáváme ve chvíli, kdy se Martina dozvídá, že je těhotná. Rozhodnou se po delší době opět vrátit do Žďáru oznámit novinu rodičům Martiny Lukešovým (Simona Stašová a Miroslav Táborský), ale stane se neočekávaná věc V...

Martinu Lukešovou (Barbora Siedlová) a jejího přítele Jana Kadlece (Ondřej Vetchý) potkáváme ve chvíli, kdy se Martina dozvídá, že je těhotná. Rozhodnou se po delší době opět vrátit do Žďáru oznámit novinu rodičům Martiny Lukešovým (Simona Stašová a Miroslav Táborský), ale stane se neočekávaná věc V prvním díle se poprvé potkáváme s novými hrdiny. Místostarostka Petra Janatová (Anna Šišková) musí řešit složitý úkol s obyvateli satelitního městečka. Současně netuší, že její manžel advokát Janata (Jan Hrušínský) má milenku a už vůbec nepředpokládá, že by se s ní mohl rozejít. Dalším novým hrdinou je otec novináře Kadlece (Luděk Munzar). Vedle hlavních postav se můžeme těšit i na další oblíbené tváře - protřelého podnikatele Václava Rokytu (Tomáše Hanáka), jeho ženu (Petru Jungmanová), svérázného policistu Šrédra (Bohumil Klepl) či starostu Tichotu (Jaromír Dulava).

Hrají: Ondřej Vetchý, Barbora Munzarová, Miroslav Táborský, Simona Stašová, Barbora Seidlová, Bohumil Klepl, Anna Šišková

Režie: Jiří Chlumský

IMDb  38 % Kinobox  46 %

Místo v životě online

Sledovat Místo v životě online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Místo v životě online, zda je ke stažení a zda má Místo v životě dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 11. 7. 2020
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Místo v životě recenze a hodnocení

V seriálu Místo v životě hrají Ondřej Vetchý, Barbora Munzarová, Miroslav Táborský, Simona Stašová, Barbora Seidlová, Bohumil Klepl, Anna Šišková.

Seriál Místo v životě můžete vidět na Voyo.

Seriál Místo v životě je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.