FB pixel TP pixel
Pawn Stars
Pawn Stars

Mistři zastavárny

Pawn Stars
USA | 2009 | Komedie | 22 minut | 20 řad(a) | 633 epizod

Pro History Channel trochu netypická reality show. Starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas je rodinný byznys založený Richardem “The Old Man” Harrisonem v roce 1988. Spoluzakladem (a nynějším bossem) je jeho syn Rick Harrison. Dalé učinkují Rickův syn (a pravděbodobně budoucí boss) Corey ...

Pro History Channel trochu netypická reality show. Starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas je rodinný byznys založený Richardem “The Old Man” Harrisonem v roce 1988. Spoluzakladem (a nynějším bossem) je jeho syn Rick Harrison. Dalé učinkují Rickův syn (a pravděbodobně budoucí boss) Corey “Big Hoss” Harrison a Coreyho kamarád Austin “Chumlee” Russell. Seriál zobrazuje vyjednávání s prodejci, popis a historii nejrůznějších předmětů od kapesních hodinek přes auta a motorky, které se lidé snaží prodat nebo dát do zástavy. Diváka překvapí velké množství netypických věcí ze všech možných kategorií. Na pozadí do seriálu zasahují shody, neshody a konflikty mezi Richardem, Rickem, Coreym a Austinem.

IMDb  72 % CSFD  77 %

Mistři zastavárny online

Sledovat Mistři zastavárny online můžeš na Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mistři zastavárny online, zda je ke stažení a zda má Mistři zastavárny dabing nebo titulky.

Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 8. 3. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mistři zastavárny obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mistři zastavárny, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mistři zastavárny postavy.

Mistři zastavárny recenze a hodnocení

V seriálu Mistři zastavárny hrají Rick Harrison, Corey Harrison, Austin Lee Russell.

Seriál Mistři zastavárny můžete vidět na Vodafone TV.

Seriál Mistři zastavárny je online na Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.