FB pixel TP pixel
Singles
Singles

Mládí

Singles
USA | 1992 | Komedie | Nezadaní | 99 minut

Na severozápadě USA je město, omývané oceánem, obklopená modravými horami - Seattle. A v tomhle velkém městě je dům plný malých bytů, jako stvořených pro svobodné lidi. Sledujeme tři mladé muže a tři mladé ženy - jejich vzájemné vztahy jsou různé: bydlí ve stejném domě, takže někdo někoho zná dobře,...

Na severozápadě USA je město, omývané oceánem, obklopená modravými horami - Seattle. A v tomhle velkém městě je dům plný malých bytů, jako stvořených pro svobodné lidi. Sledujeme tři mladé muže a tři mladé ženy - jejich vzájemné vztahy jsou různé: bydlí ve stejném domě, takže někdo někoho zná dobře, jiného od vidění, dalšího skoro vůbec ne, a někdo je do někoho možná zamilovaný až po uši. Stejně tak různá jsou i jejich povolání - od inženýra - urbanisty přes ortodoxního rockera, ekologickou zachránkyni světa až po číšnici v kavárně. Ale ať každý z nich dělá cokoli, jakkoli se snaží vyniknout v práci nebo skvěle zahrát v rockovém klubu, odjet spasit Aljašku, uvařit dobrou kávu nebo si jen tak zatancovat, v jejich věku je prostě za vším láska... Jeden ji hledá, druhý jen čeká, třetí si vybírá tu pravou, další ji \zatím\ odmítá... a jedna z dívek chce dokonce té své lásce pomoci operativním zvětšením ňader!

Trailer

Mládí obsazení

Herci: Bridget Fonda, Campbell Scott, Kyra Sedgwick, Sheila Kelley, Jim True-Frost, Matt Dillon, Bill Pullman

Režie: Cameron Crowe

IMDb  67 % Kinobox  66 % Mládí CSFD 74 %

Mládí online

Sledovat Mládí online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mládí online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Mládí dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 31. 7. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mládí zajímavosti

Celosvětové tržby
18 471 850 $
Tržby v USA
18 471 850 $
Tržby v českých kinech
1 239 677 Kč
Návštěvnost v českých kinech
59 712 diváků

Mládí recenze a hodnocení

Ve filmu Mládí hrají Bridget Fonda, Campbell Scott, Kyra Sedgwick, Sheila Kelley, Jim True-Frost, Matt Dillon, Bill Pullman.

Film Mládí režíruje Cameron Crowe.

Film Mládí má 99 minut.

Film Mládí vidělo v českých kinech 59 712 diváků.

Film Mládí můžete vidět na iTunes.

Film Mládí je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.