FB pixel TP pixel
The Young Master

Mladý mistr

The Young Master
Hong-Kong | 1980 | Triple Punch | 101 minut

aždý rok se střetávají sousední kung-fu školy v turnaji o velkou prestiž. Škola mistra Thana vyhrává každý rok jen díky tomu, že jejich soutěžící oddíl vede Tigr, nejlepší žák školy. Ten se ale nechá podplatit, pod záminkou se vyhne soutěžení a potají vede konkurující oddíl. Ten vyhraje. Rozlobený T...

aždý rok se střetávají sousední kung-fu školy v turnaji o velkou prestiž. Škola mistra Thana vyhrává každý rok jen díky tomu, že jejich soutěžící oddíl vede Tigr, nejlepší žák školy. Ten se ale nechá podplatit, pod záminkou se vyhne soutěžení a potají vede konkurující oddíl. Ten vyhraje. Rozlobený Than schazuje vinu za náhradníka Tigra - Draka (Chan), kterému za to dělá ve škole peklo.Pak se ale dozví pravdu a Tigra vyhodí. Po velké hádce odejde i Drak s cílem najít Tigra a přinutit ho, aby se vrátil a mistra odprosil. Zaplete se však omylem s policií, která si ho splete s hledaným zločincem, a navíc rozhněvá žáky konkurenční školy. Do toho všeho uteče z vězení obávaný bojovník, pan Khan, ke kterému se připojí Tigr... Drak, který má v zádech policii i lumpy, to však nevzdává a díky své znalosti bojového umění se brání.

IMDb  73 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Mladý mistr online

Mladý mistr online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Mladý mistr obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mladý mistr, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mladý mistr postavy.

Wai Pak
Wai Pak
Tiger/Keung
Yuen Biao
Yuen Biao
Number Four
Pai Wei
Pai Wei
Hraje
Lily Li
Lily Li
Hraje
Sek Kin
Sek Kin
Chief Sheriff Sang Kwan
Lily Li Li-Li
Lily Li Li-Li
Sang Kwan's daughter
Hwang In-Sik
Hwang In-Sik
Master Kam
Lee Hoi-Sang
Lee Hoi-Sang
Master's Kam's men
Fung Hak-On
Fung Hak-On
Master's Kam's men
Jackie Chan
Jackie Chan
Režie

Mladý mistr recenze a hodnocení