FB pixel TP pixel
Fog in August
Fog in August

Mlha v srpnu

Fog in August
Německo | 2016 | Drama | Druhá světová válka | 126 minut

Jižní Německo, rok 1940. Třináctiletý sirotek Ernst Loss je těžko přizpůsobivý chlapec a všechny náhradní rodiny a nápravná zařízení, kterými doposud prošel, jej označily jako nenapravitelného. Ocitá se tak v psychiatrickém sanatoriu. Ernst si brzy uvědomí, že v tomto sanatoriu nejsou děti léčeny, a...

Jižní Německo, rok 1940. Třináctiletý sirotek Ernst Loss je těžko přizpůsobivý chlapec a všechny náhradní rodiny a nápravná zařízení, kterými doposud prošel, jej označily jako nenapravitelného. Ocitá se tak v psychiatrickém sanatoriu. Ernst si brzy uvědomí, že v tomto sanatoriu nejsou děti léčeny, ale potají zabíjeny pod nacistickým programem. Ernst se rozhodne bojovat s osudem a začne pomáhat ostatním pacientům a plánovat svůj útěk.

Hrají: Ivo Pietzcker, Sebastian Koch, Fritzi Haberlandt, Thomas Schubert, Henriette Confurius, Branko Samarovski, David Bennent

Režie: Kai Wessel

IMDb  73 % Kinobox  71 %

Mlha v srpnu online

Sledovat Mlha v srpnu online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mlha v srpnu online, zda je ke stažení a zda má Mlha v srpnu dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 19. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mlha v srpnu recenze a hodnocení

Ve filmu Mlha v srpnu hrají Ivo Pietzcker, Sebastian Koch, Fritzi Haberlandt, Thomas Schubert, Henriette Confurius, Branko Samarovski, David Bennent.

Film Mlha v srpnu režíruje Kai Wessel.

Film Mlha v srpnu má 126 minut.

Film Mlha v srpnu můžete vidět na Voyo.

Film Mlha v srpnu je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.