FB pixel TP pixel
Mist on the Moors
Mist on the Moors

Mlhy na blatech

Mist on the Moors
Československo | 1943 | Drama | Vztahy | 93 minut

Na statku sedláka Potužáka pracuje jako pasák koní sirotek Vojta, pracovitý, ale nezkrotný mládenec. S oblibou pytlačí v panských rybnících a lesích a úlovky prodává překupníkům. Potužákova šestnáctiletá Apolenka ho má ráda a on ji rovněž miluje neuvědomělou láskou. Její bázlivý bratr Václav Vojtu o...

Na statku sedláka Potužáka pracuje jako pasák koní sirotek Vojta, pracovitý, ale nezkrotný mládenec. S oblibou pytlačí v panských rybnících a lesích a úlovky prodává překupníkům. Potužákova šestnáctiletá Apolenka ho má ráda a on ji rovněž miluje neuvědomělou láskou. Její bázlivý bratr Václav Vojtu obdivuje, ale ten jím pohrdá.

IMDb  69 %

Mlhy na blatech online

Sledovat Mlhy na blatech online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mlhy na blatech online, zda je ke stažení a zda má Mlhy na blatech dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 12. 2. 2020
Zdarma

Mlhy na blatech obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mlhy na blatech, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mlhy na blatech postavy.

Mlhy na blatech recenze a hodnocení

Ve filmu Mlhy na blatech hrají Zdeněk Štěpánek, Vladimír Salač, Rudolf Hrušínský, Terezie Brzková, Jarmila Smejkalová, Marie Blažková.

Film Mlhy na blatech režíruje František Čáp.

Film Mlhy na blatech má 93 minut.

Film Mlhy na blatech můžete vidět na Česká filmová klasika.

Film Mlhy na blatech je online na Česká filmová klasika, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.