FB pixel TP pixel
Hable con ella

Mluv s ní

Hable con ella
Španělsko | 2002 | Drama | Romantické drama | 112 minut

Jsme diváky taneční kreace souboru Piny Bauschové. V hledišti sedí dva muži: jeden pláče, druhý se dívá. Touto symetrií, zprvu absurdní, posléze logickou, začíná film. Od prvního obrazu víme, že budeme sledovat dva příběhy, které se protnou v tomtéž stavu čekání. Mladý ošetřovatel Benigno už několik...

Jsme diváky taneční kreace souboru Piny Bauschové. V hledišti sedí dva muži: jeden pláče, druhý se dívá. Touto symetrií, zprvu absurdní, posléze logickou, začíná film. Od prvního obrazu víme, že budeme sledovat dva příběhy, které se protnou v tomtéž stavu čekání. Mladý ošetřovatel Benigno už několik měsíců pečuje o mladou tanečnici Alicii, která po nehodě upadla do kómatu. Zamiloval se do nehybné a němé mladé ženy, vypráví jí o všem, co dělá. Na téže klinice potká svého souseda z divadla. Marco je spisovatel, přítel toreadorky Lydie, která je rovněž v kómatu poté, co ji nabral na rohy býk. Oba muži čekají, zda se ženy probudí: jeden tajně miluje dívku, jež by za normálních okolností byla pro něj nedosažitelná, druhý nemusí svou lásku skrývat, ale tuší, že je ztracená. Jeden věří a doufá, druhý pochybuje. Almodóvar přechází od jednoho ke druhému zaznamenávaje banální rituály nemocniční péče, než dospěje k překvapivému rozuzlení.

IMDb  79 % CSFD  82 %

Mluv s ní online

Sledovat Mluv s ní online můžeš na Starmax, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mluv s ní online, zda je ke stažení a zda má Mluv s ní dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 22. 2. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mluv s ní obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mluv s ní, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mluv s ní postavy.

Mluv s ní zajímavosti

Tržby v českých kinech
8 487 593 Kč
Návštěvnost v českých kinech
99 524 diváků
Počet Oscarů
1 vítězství, 2 nominací

Mluv s ní recenze a hodnocení

Ve filmu Mluv s ní hrají Leonor Watling, Rosario Flores, Javier Cámara, Darío Grandinetti, Mariola Fuentes, Geraldine Chaplin, Pina Bausch.

Film Mluv s ní režíruje Pedro Almodóvar.

Film Mluv s ní má 112 minut.

Film Mluv s ní vidělo v českých kinech 99 524 diváků.

Film Mluv s ní můžete vidět na Starmax, Vodafone TV.

Film Mluv s ní je online na Starmax, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.