FB pixel TP pixel
Mlýny

Mlýny

Mlýny
Česko | 1994 | Záznam | Parodie

Hra souboru, který je zakládajícím členem Pražské 5, vznikla na motivy raného opusu Václava Havla a Karla Bryndy Život před sebou. Děj se odehrává za socialismu kdesi ve vojenském útvaru. Jednoduchá zápletka, točící se okolo zastřelení civilisty při strážní službě, poskytla východisko pro jedovatou ...

Hra souboru, který je zakládajícím členem Pražské 5, vznikla na motivy raného opusu Václava Havla a Karla Bryndy Život před sebou. Děj se odehrává za socialismu kdesi ve vojenském útvaru. Jednoduchá zápletka, točící se okolo zastřelení civilisty při strážní službě, poskytla východisko pro jedovatou satirickou komedii, věrně zachycující podobu lidové armády jako zcela absurdního stroje na ničení lidských charakterů. Přesně odpozorované situace, jalové dialogy a odpovídající jednání všech postav dokáže patrně ocenit především ten, kdo tehdejší vojenskou službu zažil na vlastní kůži.

Hrají: Otakáro Maria Schmidt, Tomáš Hanák, David Vávra, Ondřej Trojan, Jiří Fero Burda, Robert Nebřenský, Luboš Veselý

IMDb  80 % Kinobox  87 %

Sleduj Mlýny celý film zdarma

Pusť si Mlýny online hned zdarma na Filmtoro.Mlýny online

Sledovat Mlýny online můžeš na Filmy česky. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mlýny online, zda je ke stažení a zda má Mlýny dabing nebo titulky.

Filmy česky
Filmy česky
od 11. 9. 2017
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mlýny recenze a hodnocení

Ve filmu Mlýny hrají Otakáro Maria Schmidt, Tomáš Hanák, David Vávra, Ondřej Trojan, Jiří Fero Burda, Robert Nebřenský, Luboš Veselý.

Film Mlýny režíruje .

Film Mlýny můžete vidět na Filmy česky.

Film Mlýny je online na Filmy česky, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.