FB pixel TP pixel
Mlýny

Mlýny

Mlýny
Česko | 1994 | Záznam | Parodie

Hra souboru, který je zakládajícím členem Pražské 5, vznikla na motivy raného opusu Václava Havla a Karla Bryndy Život před sebou. Děj se odehrává za socialismu kdesi ve vojenském útvaru. Jednoduchá zápletka, točící se okolo zastřelení civilisty při strážní službě, poskytla východisko pro jedovatou ...

Hra souboru, který je zakládajícím členem Pražské 5, vznikla na motivy raného opusu Václava Havla a Karla Bryndy Život před sebou. Děj se odehrává za socialismu kdesi ve vojenském útvaru. Jednoduchá zápletka, točící se okolo zastřelení civilisty při strážní službě, poskytla východisko pro jedovatou satirickou komedii, věrně zachycující podobu lidové armády jako zcela absurdního stroje na ničení lidských charakterů. Přesně odpozorované situace, jalové dialogy a odpovídající jednání všech postav dokáže patrně ocenit především ten, kdo tehdejší vojenskou službu zažil na vlastní kůži.

IMDb  80 %

Mlýny online

Sledovat Mlýny online můžeš na Filmy česky a zadarmo, Prima Videopůjčovna. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mlýny online, zda je ke stažení a zda má Mlýny dabing nebo titulky.

Filmy česky a zadarmo
Filmy česky a zadarmo
od 11. 9. 2017
Zdarma
Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
HD kvalita | SD kvalita | od 20. 3. 2021
Cena nezjištěna

Mlýny obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mlýny, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mlýny postavy.

Mlýny recenze a hodnocení