FB pixel TP pixel
A Cinderella Story
A Cinderella Story

Moderní Popelka

A Cinderella Story
USA | 2004 | Cinderella Story | Komedie | Romantická komedie | 95 minut

Popelka na tom snad nikdy nebyla tak špatně. V Moderní Popelce - moderní a humorné verzi klasické pohádky musí Sam, středoškolačka v posledním ročníku (Hilary Duff) skákat podle toho, jak si pískne její sobecká macecha Fiona (Jennifer Coolidge) a posluhovat svým dvěma škodolibým nevlastním sestrám, ...

Popelka na tom snad nikdy nebyla tak špatně. V Moderní Popelce - moderní a humorné verzi klasické pohádky musí Sam, středoškolačka v posledním ročníku (Hilary Duff) skákat podle toho, jak si pískne její sobecká macecha Fiona (Jennifer Coolidge) a posluhovat svým dvěma škodolibým nevlastním sestrám, které s ní zacházejí spíše jako se služkou než jako se členem rodiny. Sam má svůj velký sen - dostat se na Princetonskou univerzitu, avšak kromě studia musí i tvrdě pracovat, a tak to s jejím společenským životem za moc nestojí. Co se však nestane, při chatování narazí na tajemného okouzlujícího prince ze stejné školy se kterým si víc než rozumí. Když se ale ukáže, že její anonymní spřízněnou kybernetickou duší je na škole superpopulární a navíc velmi přitažlivý hráč amerického fortbalu Austin Ames (Chad Michael Murray), Sam zpanikaří a prchá zpět do reality, pričemž ztrácí při útěku před dvanáctou z plesu svůj mobilní telefon. A jelikož se bojí, že až Austin zjístí, kdo jeho vysněná princezna skutečně je, odvrátí se od ní, snaží zmařit všechny jeho pokusy o odhalení své identity. Nechá se Sam ovládnout svým strachem a nebo najde odvahu být sama sebou a vydat se životní cestou, po které vždy toužila?

IMDb  59 % CSFD  54 %

Moderní Popelka online

Sledovat Moderní Popelka online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Moderní Popelka online, zda je ke stažení a zda má Moderní Popelka dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 28. 2. 2023
Půjčení (HD) za 71 Kč Nákup (HD) za 320 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Moderní Popelka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Moderní Popelka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Moderní Popelka postavy.

Hilary Duff
Hilary Duff
Sam Montgomery
Chad Michael Murray
Chad Michael Murray
Austin Ames
Dan Byrd
Dan Byrd
Carter Farrell
Regina King
Regina King
Rhonda
Julie Gonzalo
Julie Gonzalo
Shelby Cummings
Lin Shaye
Lin Shaye
Mrs. Wells
Madeline Zima
Madeline Zima
Brianna
Andrea Avery
Andrea Avery
Gabriella
Mark Rosman
Mark Rosman
Režie

Moderní Popelka novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Moderní Popelka, které najdeš na našem webu.

11 nově přidaných filmů na Netflixu, o kterých jste nevěděli
11 nově přidaných filmů na Netflixu, o kterých jste nevěděli
03.02.2021 | Tipy na film

Ačkoli Netflix řadu svých nově přidávaných filmů avizuje dopředu ve svých výhledech, řadu snímků přidává bez toho, aniž by to předplatitelům oznámil. Nás tak paradoxně čekají milá překvapení, neboť často zjistíme, že se v databázi Netflixu skrývá nejeden poklad.

Moderní Popelka recenze a hodnocení

Ve filmu Moderní Popelka hrají Hilary Duff, Jennifer Coolidge, Chad Michael Murray, Dan Byrd, Regina King, Julie Gonzalo, Lin Shaye.

Film Moderní Popelka režíruje Mark Rosman.

Film Moderní Popelka má 95 minut.

Film Moderní Popelka můžete vidět na Google Play.

Film Moderní Popelka je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.