FB pixel TP pixel
The Prayer
The Prayer

Modlitba

The Prayer
Francie | 2018 | Drama | Křesťanské | 107 minut

Příběh dvaadvacetiletého Thomase, který se přijíždí se svou závislostí na heroinu poprat do katolického rehabilitačního centra ve francouzských Alpách, je studií (ne)dobrovolné řehole a proměny prchlivého adolescenta ve svébytnou duchovní bytost. Největšími přednostmi filmu jsou neokázalá, precizní...

Příběh dvaadvacetiletého Thomase, který se přijíždí se svou závislostí na heroinu poprat do katolického rehabilitačního centra ve francouzských Alpách, je studií (ne)dobrovolné řehole a proměny prchlivého adolescenta ve svébytnou duchovní bytost. Největšími přednostmi filmu jsou neokázalá, precizní režie, odvaha vyprávět příběh v bolestivém detailu a brilantní casting. Kahnův film je pokornou charakterovou studií i formálně čistou, tichou oslavou lidského soucitu a odhodlanosti – nenápadný, ale pronikavý a nesentimentální snímek o víře, možnostech nápravy, různých podobách závislosti a obtížné volbě mezi láskou k člověku a láskou k Bohu.

Hrají: Anthony Bajon, Damien Chapelle, Alex Brendemühl, Louise Grinberg, Hanna Schygulla, Magne-Havard Brekke, Davide Campagna

Režie: Cédric Kahn

IMDb  67 % Kinobox  64 %

Modlitba online

Sledovat Modlitba online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Modlitba online, zda je ke stažení a zda má Modlitba dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 13. 11. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Modlitba novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Modlitba, které najdeš na našem webu.

15 nejlepších filmů, které si musíte pustit na Velikonoce
15 nejlepších filmů, které si musíte pustit na Velikonoce
02.04.2021 | Tipy na film

Na letošní Velikonoce má být jednak ošklivo a také máme stále ještě pandemii a docel tvrdý lockdown. Ideální čas oslavit křesťanský svátek v pohodlí domova s nějakou filmovou klasikou i novinkou. Vybrali jsme tedy 15 filmů o náboženství, které byste neměli minout.

Modlitba recenze a hodnocení

Ve filmu Modlitba hrají Anthony Bajon, Damien Chapelle, Alex Brendemühl, Louise Grinberg, Hanna Schygulla, Magne-Havard Brekke, Davide Campagna.

Film Modlitba režíruje Cédric Kahn.

Film Modlitba má 107 minut.

Film Modlitba můžete vidět na Edison.

Film Modlitba je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.