FB pixel TP pixel
Mia Madre
Mia Madre

Moje matka

Mia Madre
Francie | 2015 | Drama | Vztahy | 106 minut

Intimní rodinné drama s prvky komedie o přijetí smrti a pochyb, inspirované režisérovými vlastními zážitky. Margherita je režisérka, která se právě nachází uprostřed natáčení poněkud neoriginálního sociálního dramatu o vzpouře v továrně. Vedle trablů s herci, především nesnesitelně sebestřednou hvěz...

Intimní rodinné drama s prvky komedie o přijetí smrti a pochyb, inspirované režisérovými vlastními zážitky. Margherita je režisérka, která se právě nachází uprostřed natáčení poněkud neoriginálního sociálního dramatu o vzpouře v továrně. Vedle trablů s herci, především nesnesitelně sebestřednou hvězdou Barry Hugginsem (John Turturro), prožívá Margherita i těžkou osobní krizi – její matka umírá a filmařka svádí vnitřní souboj nejen s režií filmu, ale především s režií vlastního života. Nakonec pochybuje o všem, o všech a především sama o sobě. Dohánějí ji následky vlastních sobeckých rozhodnutí?

IMDb  70 % CSFD  63 %

Moje matka online

Sledovat Moje matka online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Moje matka online, zda je ke stažení a zda má Moje matka dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 12. 2020
Předplatné za 155 Kč

Moje matka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Moje matka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Moje matka postavy.

Moje matka recenze a hodnocení