FB pixel TP pixel
My Super Ex-Girlfriend

Moje superbejvalka

My Super Ex-Girlfriend
USA | 2006 | Komedie | Rodinné | 95 minut

Rozpad vztahu nebývá lehký ani pro jednu ze znesvářených stran, ale v některých případech může být přímo nebezpečný. V nové komedii Ivana Reitmana Moje superbejvalka Matt Saunders konečně najde ideální přítelkyni - krásnou Jenny Johnson, která je shodou okolností také superhrdinkou G-Girl. Když ale ...

Rozpad vztahu nebývá lehký ani pro jednu ze znesvářených stran, ale v některých případech může být přímo nebezpečný. V nové komedii Ivana Reitmana Moje superbejvalka Matt Saunders konečně najde ideální přítelkyni - krásnou Jenny Johnson, která je shodou okolností také superhrdinkou G-Girl. Když ale jeho zdánlivě perfektní přítelkyně začne být příliš majetnická, rozhodne se ze vztahu vycouvat. Jak se ale rozejdete s přítelkyní, která umí létat, dokáže zvedat auta a pouhým pohledem propaluje ocel? Jakmile se Jenny/G-Girl dozví, že Matt navázal romantický vztah se svou spolupracovnicí Hannah Lewis, rozpoutá s pomocí svých superschopností peklo, na které Matt jen tak nezapomene. Matt zlomil Jenny srdce. Ona chce jemu zlomit všechno.

Hrají: Uma Thurman, Luke Wilson, Anna Faris, Eddie Izzard, Rainn Wilson, Stelio Savante, Big Guido

Režie: Ivan Reitman

IMDb  52 % Kinobox  54 %

Moje superbejvalka online

Sledovat Moje superbejvalka online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Moje superbejvalka online, zda je ke stažení a zda má Moje superbejvalka dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 229 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Moje superbejvalka zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 579 535 Kč
Návštěvnost v českých kinech
14 694 diváků

Moje superbejvalka recenze a hodnocení

Redakce Kritiky.cz
Redakce Kritiky.cz
28.08.2019 17:55:12

 Další komedie od Ivana Reitmana, která aspiruje na místo v naší paměti. Mít schopnosti, které nikdo nemá, nemusí být špatné. Pochopitelně mluvíme o užitečných schopnostech jako je létání, obrovská...   Celá recenze

Ve filmu Moje superbejvalka hrají Uma Thurman, Luke Wilson, Anna Faris, Eddie Izzard, Rainn Wilson, Stelio Savante, Big Guido.

Film Moje superbejvalka režíruje Ivan Reitman.

Film Moje superbejvalka má 95 minut.

Film Moje superbejvalka vidělo v českých kinech 14 694 diváků.

Film Moje superbejvalka můžete vidět na iTunes.

Film Moje superbejvalka je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.