FB pixel TP pixel
The Bridge

Most

The Bridge
Švédsko | 2011 | Krimi seriály | Vražda | 60 minut | Nové díly od 23. 2. 2020

Po mezinárodním úspěchu dánského seriálu Zločin se pozornost příznivců kvalitních televizních kriminálek obrátila ke Skandinávii v naději na další podobně propracované hity. Ačkoli řada z nadcházejících titulů povětšinou představovala v rámci mezinárodní konkurence nadprůměr, na vysoko stanovenou la...

Po mezinárodním úspěchu dánského seriálu Zločin se pozornost příznivců kvalitních televizních kriminálek obrátila ke Skandinávii v naději na další podobně propracované hity. Ačkoli řada z nadcházejících titulů povětšinou představovala v rámci mezinárodní konkurence nadprůměr, na vysoko stanovenou laťku Zločinem dosáhla zatím pouze dánsko-švédská koprodukční série Most. Název odkazuje k impozantní stavbě, která přes úžinu Öresund spojuje dánskou metropoli Kodaň se švédským přístavním městem Malmö. Na tomto mostě, přesně na linii značící hranici mezi oběma státy se jedné noci objeví mrtvola, což svede dohromady dva charakterově diametrálně odlišné vyšetřovatele z obou měst. Záhy se ukáže, že tento incident byl pouhým prvním krokem pachatele, jenž svými činy hodlá poukázat na pět neduhů soudobé společnosti.

IMDb  86 % CSFD  91 %

Most online

Sledovat Most online můžeš na Starmax, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Most online, zda je ke stažení a zda má Most dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 9. 7. 2020
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 21. 2. 2020
Předplatné za 99 Kč

Most novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Most, které najdeš na našem webu.

100 nejlepších seriálů 21. století
100 nejlepších seriálů 21. století
07.11.2021 10:00:00 | Tipy na film

Proslulá televizní stanice BBC oslovila 206 expertů z třiačtyřiceti světových zemí, aby dali hlavy dohromady a sestavili žebříček rovné stovky nejlepších seriálů z 21. století. Výsledky možná překvapí.

Most recenze a hodnocení

V seriálu Most hrají .

Seriál Most můžete vidět na Starmax, Vodafone TV, Voyo.

Seriál Most je online na Starmax, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.