FB pixel TP pixel
Vacancy 2: The First Cut

Motel smrti 2

Vacancy 2: The First Cut
USA | 2008 | Horory | 86 minut

Ve filmu Motel smrti 2, který dějově předchází Motelu smrti z roku 2007, se seznámíte s krvavou historií hotelu pana Smithe. V hlavní roli se představí Agnes Bruckner (Vzorek pro vraždu). Ca...

Ve filmu Motel smrti 2, který dějově předchází Motelu smrti z roku 2007, se seznámíte s krvavou historií hotelu pana Smithe. V hlavní roli se představí Agnes Bruckner (Vzorek pro vraždu). Caleb, jeho přitažlivá snoubenka Jessica a jejich nejlepší kamarád - sarkastický Tanner neočekávají od motelu Meadow View Inn nic víc, než tvrdé matrace a nevkusnou výzdobu. Nikoho z nich by vůbec nenapadlo, že to ve skutečnosti není žádný obyčejný motel, ale děsivá past. Ubytovaní hosté jsou tu brutálně mučeni a vražděni, zatímco sadistický maniak pan Smith a jeho chtiví kumpáni krvavá jatka za účelem zisku natáčejí. Začíná smrtelná hra kočky s myší, ve které musí tři mladí přátelé bojovat doslova o holé přežití.(oficiální text distributora)

IMDb  50 %

Motel smrti 2 online

Sledovat Motel smrti 2 online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Motel smrti 2 online, zda je ke stažení a zda má Motel smrti 2 dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 24. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Motel smrti 2 obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Motel smrti 2, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Motel smrti 2 postavy.

Motel smrti 2 recenze a hodnocení

Motel smrti 2
Motel smrti 2
Filmové série

Titul Motel smrti 2 je součástí série Motel smrti