FB pixel TP pixel
Requiem for the Dead: American Spring 2014
Requiem for the Dead: American Spring 2014

Motlitba za mrtvé: Americké jaro 2014

Requiem for the Dead: American Spring 2014
USA | 2015 | Dokumenty | Zločin | 67 minut

Na jaře roku 2014 se Spojené státy otřásaly pod vlnou případů masového střílení - v Santa Barbaře, Seattlu, Las Vegas, Portlandu a na dalších místech - které ovládly titulky médií. Ve stejném období ale zemřelo na následky poranění palnou zbraní více než osm tisíc dalších lidí v rámci závratného mno...

Na jaře roku 2014 se Spojené státy otřásaly pod vlnou případů masového střílení - v Santa Barbaře, Seattlu, Las Vegas, Portlandu a na dalších místech - které ovládly titulky médií. Ve stejném období ale zemřelo na následky poranění palnou zbraní více než osm tisíc dalších lidí v rámci závratného množství nejrůznějších tragických událostí. Dokument HBO, který režírovala a produkovala cenou Emmy ověnčená dvojice filmařů Shari Cooksonová a Nick Doob, vypráví některé z těchto příběhů. Dojemný film, který je celý vytvořený z existujících, dohledatelných mediálních výstupů - zpravodajských článků, policejních vyšetřování a zpráv ze sociálních sítí - ukazuje, že se násilí páchané střelnými zbraněmi stalo v Americe tragickou samozřejmostí, a nikdo není díky jejich všudypřítomnosti ušetřen. Ať už se jedná o úmyslné zabití, nehodu nebo sebevraždu, široký průřez amerického obyvatelstva - mužů a žen, lidí velmi mladých i starých a ze všech rasových skupin - odhaluje, že každý se může stát obětí či pachatelem ozbrojeného násilí. Dokument se soustředí na osm případů, které se udály na území Spojených států, a vzdává poctu těm, jež zbraně připravily o život. Zároveň vrhá světlo na některé méně známé příběhy lidí, kterých každý rok zemře v Americe na následky poranění střelnou zbraní více než třicet tisíc.

IMDb  71 %

Motlitba za mrtvé: Americké jaro 2014 online

Sledovat Motlitba za mrtvé: Americké jaro 2014 online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Motlitba za mrtvé: Americké jaro 2014 online, zda je ke stažení a zda má Motlitba za mrtvé: Americké jaro 2014 dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 10. 8. 2015
Předplatné za 199 Kč

Motlitba za mrtvé: Americké jaro 2014 obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Motlitba za mrtvé: Americké jaro 2014, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Motlitba za mrtvé: Americké jaro 2014 postavy.

Nick Doob
Nick Doob
Režie
Shari Cookson
Shari Cookson
Režie

Motlitba za mrtvé: Americké jaro 2014 recenze a hodnocení

Tvůj názor na Motlitba za mrtvé: Americké jaro 2014?