FB pixel TP pixel
Flies on the Wall
Flies on the Wall

Mouchy na zdi

Flies on the Wall
Dánsko | 2005 | Thrillery | Záhada | 92 minut

Dokumentaristka My Larsenová dostala lehce neobvyklou nabídku od magistrátu města Ravnsborgu, aby natočila dokument právě o něm. Je sebevědomě odhodlaná zachovat si uměleckou svobodu a využít všechny možné prostředky, aby o Ravnsborgu řekla pravdu. Díky skrytým kamerám a mikrofonům brzy zjistí, že n...

Dokumentaristka My Larsenová dostala lehce neobvyklou nabídku od magistrátu města Ravnsborgu, aby natočila dokument právě o něm. Je sebevědomě odhodlaná zachovat si uměleckou svobodu a využít všechny možné prostředky, aby o Ravnsborgu řekla pravdu. Díky skrytým kamerám a mikrofonům brzy zjistí, že na první pohled klidná radnice má i svou temnou stránku. Někdo se snaží zakrývat stopy vedoucí k děsivému tajemství a dělá všechno pro to, aby My zabránil odhalit pravdu. Trine Dyrholmová získala za svůj herecký výkon Dánskou filmovou cenu Bodil 2006, Festival dánského filmu Robert 2006 ocenil zas film pro Nejlepší střih.

IMDb  55 % CSFD  46 %

Mouchy na zdi online

Sledovat Mouchy na zdi online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mouchy na zdi online, zda je ke stažení a zda má Mouchy na zdi dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 17. 2. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného

Mouchy na zdi obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mouchy na zdi, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mouchy na zdi postavy.

Trine Dyrholm
Trine Dyrholm
My Larsen
Lars Brygmann
Lars Brygmann
Sven Balder
Kurt Ravn
Kurt Ravn
Arne Thorsen
Henrik Prip
Henrik Prip
Peter Friis
Lars Ranthe
Lars Ranthe
Journalist
Mogens Rex
Mogens Rex
Hraje
Ida Dwinger
Ida Dwinger
Hraje
Åke Sandgren
Åke Sandgren
Režie

Mouchy na zdi recenze a hodnocení

Ve filmu Mouchy na zdi hrají Trine Dyrholm, Lars Brygmann, Kurt Ravn, Henrik Prip, Lars Ranthe, Mogens Rex, Elsebeth Steentoft.

Film Mouchy na zdi režíruje Ake Sandgren.

Film Mouchy na zdi má 92 minut.

Film Mouchy na zdi můžete vidět na Netflix.

Film Mouchy na zdi je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.