FB pixel TP pixel
Mr. Deeds

Mr. Deeds - náhodný milionář

Mr. Deeds
USA | 2002 | Komedie | Dramedy | 96 minut

Pan Deeds je všeobecně oblíbený majitel pizzerie v malém městečku, kde žije jednoduchým a šťastným životem. Jednoho dne však nečekaně zdědí milionový podnik a ocitne se v úplně odlišném svět...

Pan Deeds je všeobecně oblíbený majitel pizzerie v malém městečku, kde žije jednoduchým a šťastným životem. Jednoho dne však nečekaně zdědí milionový podnik a ocitne se v úplně odlišném světě. Všude na něj číhají reportéři – jedna z nich s úmyslem za každou cenu vyhrabat něj nějakou špínu. Jako majitel podniku se musí bránit špinavým praktikám velkého byznysu. Pan Deeds se přestěhuje na Manhattan, aby se ujal nových povinností, dostane osobního komorníka a zdánlivě je z něj příslušník smetánky. Ve skutečnosti však zůstává obyvatelům maloměsta a svou originalitou přivádí ostřílené Newyorčanů do úžasu. Deeds velmi brzy zjišťuje, o co v životě jde v první řadě … A ještě i to, že peníze sice mění všechno, ale ne každého.

IMDb  58 %

Mr. Deeds - náhodný milionář recenze a hodnocení

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Mr. Deeds - náhodný milionář vidělo v českých kinech 19 327 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 2 023 565 Kč.

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
28.06.2002

Sneaky, sneaky!

 60 %

Tvůj názor na Mr. Deeds - náhodný milionář?