FB pixel TP pixel
Antz

Mravenec Z

Antz
USA | 1998 | Animované filmy | Zvířata | 83 minut

Animovaná dobrodružná komedie ze světa hmyzu MravenecZ se může pochlubit pozoruhodnými vizuálními efekty, originalitou a vtipem, jimiž si získala publikum i kritiky. MravenecZ, služebním zařazením dělník-kopáč, trpí pocitem sebeobětování se zájmům mravenčí kolonie i tím, že se nikdo neohlíží na jeho...

Animovaná dobrodružná komedie ze světa hmyzu MravenecZ se může pochlubit pozoruhodnými vizuálními efekty, originalitou a vtipem, jimiž si získala publikum i kritiky. MravenecZ, služebním zařazením dělník-kopáč, trpí pocitem sebeobětování se zájmům mravenčí kolonie i tím, že se nikdo neohlíží na jeho city a potřeby. Jednou však náhodou potká mravenčí princeznu Balu, zamiluje se do ní a aby se s ní mohl znovu sejít, vymění si místo s kamarádem Snovačem, který je voják. Omylem se tak dostane do bitvy s termity, jako jediný ji přežije, ale posléze skončí na útěku coby princeznin únosce. Tím si ovšem na život a na smrt znepřátelí generála Kusadla, který se po sňatku s princeznou chce zmocnit vlády a pak hodlá celé mraveniště vyhubit. Po řadě dobrodružství ve vnějším světě se Z vrací domů a konečně všem dokáže, že je opravdový hrdina!

Hrají: Woody Allen, Dan Aykroyd, Anne Bancroft, Danny Glover, Gene Hackman, Jane Curtin, Jennifer Lopez

Režie: Eric Darnell, Tim Johnson

IMDb  65 % Kinobox  73 %

Mravenec Z online

Sledovat Mravenec Z online můžeš na iTunes, Rakuten. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mravenec Z online, zda je ke stažení a zda má Mravenec Z dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 10. 2. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Rakuten
Rakuten
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 6. 3. 2019
Půjčení za 59 Kč Nákup za 169 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mravenec Z zajímavosti

Rozpočet
105 000 000 $
Celosvětové tržby
171 757 863 $
Tržby v USA
90 757 863 $
Tržby v českých kinech
2 780 368 Kč
Návštěvnost v českých kinech
46 543 diváků

Mravenec Z recenze a hodnocení

Ve filmu Mravenec Z hrají Woody Allen, Dan Aykroyd, Anne Bancroft, Danny Glover, Gene Hackman, Jane Curtin, Jennifer Lopez.

Film Mravenec Z režíruje Eric Darnell, Tim Johnson.

Film Mravenec Z má 83 minut.

Film Mravenec Z měl rozpočet 105 000 000 $.

Film Mravenec Z vidělo v českých kinech 46 543 diváků.

Film Mravenec Z můžete vidět na iTunes, Rakuten.

Film Mravenec Z je online na iTunes, Rakuten, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.