FB pixel TP pixel
Blinky Bill the Movie

Mrkáček Bill

Blinky Bill the Movie
Austrálie | 2015 | Animované filmy | Pro nejmenší | 93 minut

Mrkáček Bill je koala s velkou představivostí. Srdcem dobrodruh, sní o tom, že odejde z městečka Green Patch a půjde ve stopách svého otce – průzkumníka. Pan Bill se před časem ztratil v v pustinách australského vnitrozemí Outback a Mrkáček Bill je jediný, kdo stále věří, že jeho otec je dosud naživ...

Mrkáček Bill je koala s velkou představivostí. Srdcem dobrodruh, sní o tom, že odejde z městečka Green Patch a půjde ve stopách svého otce – průzkumníka. Pan Bill se před časem ztratil v v pustinách australského vnitrozemí Outback a Mrkáček Bill je jediný, kdo stále věří, že jeho otec je dosud naživu.

IMDb  55 %

Mrkáček Bill online

Sledovat Mrkáček Bill online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mrkáček Bill online, zda je ke stažení a zda má Mrkáček Bill dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 23. 4. 2022
Předplatné za 159 Kč

Mrkáček Bill obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mrkáček Bill, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mrkáček Bill postavy.

Mrkáček Bill zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 014 737 Kč
Návštěvnost v českých kinech
16 589 diváků

Mrkáček Bill recenze a hodnocení

Ve filmu Mrkáček Bill hrají Toni Collette, Rufus Sewell, Ryan Kwanten, David Wenham, Richard Roxburgh, Deborah Mailman, Barry Otto.

Film Mrkáček Bill režíruje .

Film Mrkáček Bill má 93 minut.

Film Mrkáček Bill vidělo v českých kinech 16 589 diváků.

Film Mrkáček Bill můžete vidět na Voyo.

Film Mrkáček Bill je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.