FB pixel TP pixel
Who Am I?

Mstitel beze jména

Who Am I?
Hong-Kong | 1998 | Akční filmy | 108 minut

Prodejce dentálních pomůcek a vzorný otec početné rodiny Andy Fiddler se chystá do Detroitu na kongres stomatologů, kde má pronést projev o nejnovějších objevech ve svém oboru. Má velkou trému a projev si každé ráno pečlivě přeříkává před zrcadlem. V Detroitu mezitím dojde k vraždě agenta FBI, který...

Prodejce dentálních pomůcek a vzorný otec početné rodiny Andy Fiddler se chystá do Detroitu na kongres stomatologů, kde má pronést projev o nejnovějších objevech ve svém oboru. Má velkou trému a projev si každé ráno pečlivě přeříkává před zrcadlem. V Detroitu mezitím dojde k vraždě agenta FBI, který se zapletl do obchodu s kradenými zbraněmi. Protože se obvykle stává, že parťák prohnilého policisty má také máslo na hlavě, jeho kolegu Derricka Vanna sledují agenti z vnitřního oddělení. Vann se rozhodne, že svou nevinu prokáže, a pustí se na vlastní pěst do vyšetřování. Vann se vydává za zájemce o ukradené zbraně. Má se dostavit do jistého baru, kde ho zloději kontaktují. Jako poznávací znamení má číst noviny USA Today. Tytéž noviny ovšem drží v ruce i Andy Fiddler, který náhodou usedl v témže baru.

IMDb  68 %
Voyo
Akční filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Mstitel beze jména online

Mstitel beze jména online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mstitel beze jména obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mstitel beze jména, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mstitel beze jména postavy.

Mstitel beze jména recenze a hodnocení

Ve filmu Mstitel beze jména hrají Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ron Smerczak, Ed Nelson, Ron Smoorenburg, Ken Lo.

Film Mstitel beze jména režíruje Jackie Chan, Benny Chan.

Film Mstitel beze jména má 108 minut.

Film Mstitel beze jména není zatím nikde online.

Film Mstitel beze jména není zatím kde sledovat.