FB pixel TP pixel
Můj brácha má prima bráchu
Můj brácha má prima bráchu

Můj brácha má prima bráchu

Můj brácha má prima bráchu
Česko | 1975 | Komedie | Rodinné

Oním príma bráchou je Martin Pavelka přezdívaný Prcek, který se s pomocí své spolužačky Pavlínky rozhodne usmířit svého poněkud tvrdohlavého staršího bratra Honzu se sympatickou Zuzanou Vránovou. Rozešli se poté, co oslava Honzova vítězného závodu na ploché dráze nedopadla podle jeho představ. Když ...

Oním príma bráchou je Martin Pavelka přezdívaný Prcek, který se s pomocí své spolužačky Pavlínky rozhodne usmířit svého poněkud tvrdohlavého staršího bratra Honzu se sympatickou Zuzanou Vránovou. Rozešli se poté, co oslava Honzova vítězného závodu na ploché dráze nedopadla podle jeho představ. Když se jim to po dlouhém snažení konečně povede, Honza rukuje na vojnu. Ani teď však nemá Martin klid, zjistí totiž, že Honzovo a Zuzanino usmíření nezůstalo bez následků. Nejprve se energický brácha rozjede za Honzou do kasáren, a pak to ještě musí zařídit s rodiči a Vránovými. Ani poté, co všechno dobře dopadne a nastane svatební den, však není problémům konec, a tak má Martin opět plné ruce práce.. Zdroj:filmovyprehled.cz

IMDb  62 % CSFD  64 %

Můj brácha má prima bráchu online

Sledovat Můj brácha má prima bráchu online můžeš na Starmax, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Můj brácha má prima bráchu online, zda je ke stažení a zda má Můj brácha má prima bráchu dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 30. 9. 2022
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 21. 4. 2021
Předplatné za 99 Kč

Můj brácha má prima bráchu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Můj brácha má prima bráchu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Můj brácha má prima bráchu postavy.

Můj brácha má prima bráchu zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
1 393 176 diváků

Můj brácha má prima bráchu recenze a hodnocení

Tvůj názor na Můj brácha má prima bráchu?

Ve filmu Můj brácha má prima bráchu hrají Jan Hrušínský, Libuše Šafránková, Josef Bláha, Vladimír Menšík.

Film Můj brácha má prima bráchu režíruje Stanislav Strnad.

Film Můj brácha má prima bráchu vidělo v českých kinech 1 393 176 diváků.

Film Můj brácha má prima bráchu můžete vidět na Starmax, Vodafone TV, Voyo.

Film Můj brácha má prima bráchu je online na Starmax, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.