FB pixel TP pixel
My Uncle Archimedes
My Uncle Archimedes

Můj strýček Archimedes

My Uncle Archimedes
Česko | 2018 | Komedie | Komunismus

Miroslav Donutil a Ondřej Vetchý jako nerozluční přátelé v příběhu o velké odvaze a vlastenectví. Film o řeckém migrantovi z konce 40. let minulého století, který přijel do Československa, aby uprchl před občanskou válkou a našel zde svůj nový domov.

Hrají: Ondřej Vetchý, Miroslav Donutil, Dana Černá, Jiří Dvořák, Tomáš Töpfer, Jaromír Dulava, Veronika Freimanová, Oldřich Navrátil, Stanislav Zindulka, Marina Vlachaki, Daniela Zbytovská

Režie: Georgis Agathonikiadis

IMDb  67 % Kinobox  70 %

Můj strýček Archimedes online

Sledovat Můj strýček Archimedes online můžeš na Canal Plus, iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Můj strýček Archimedes online, zda je ke stažení a zda má Můj strýček Archimedes dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
od 30. 3. 2024
Předplatné za 189 Kč
iVysílání
iVysílání
české titulky | od 14. 1. 2018
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Můj strýček Archimedes recenze a hodnocení

Tvůj názor na Můj strýček Archimedes?

Ve filmu Můj strýček Archimedes hrají Ondřej Vetchý, Miroslav Donutil, Dana Černá, Jiří Dvořák, Tomáš Töpfer, Jaromír Dulava, Veronika Freimanová, Oldřich Navrátil, Stanislav Zindulka, Marina Vlachaki, Daniela Zbytovská.

Film Můj strýček Archimedes režíruje Georgis Agathonikiadis.

Film Můj strýček Archimedes můžete vidět na Canal Plus, iVysílání.

Film Můj strýček Archimedes je online na Canal Plus, iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.