FB pixel TP pixel
Můj vysvlečenej deník
Můj vysvlečenej deník

Můj vysvlečenej deník

Můj vysvlečenej deník
Česko | 2012 | Komedie | Teenageři

Johana má tři kamarádky, dva kamarády, tátu a macechu. Kasandru, která není promiskuitní, jen s tím nemá žádnej problém, Káču, kterou doma terorizuje otec, Andy, která miluje Vektora a ještě mu to neřekla, Vektora, kterej miluje Andy a ještě jí to neřekl, a chytrýho kluka, co moc kouří trávu a říká ...

Johana má tři kamarádky, dva kamarády, tátu a macechu. Kasandru, která není promiskuitní, jen s tím nemá žádnej problém, Káču, kterou doma terorizuje otec, Andy, která miluje Vektora a ještě mu to neřekla, Vektora, kterej miluje Andy a ještě jí to neřekl, a chytrýho kluka, co moc kouří trávu a říká se mu Hagrid. Taky tátu, co býval novinář a rocker a teď píše do bulváru a macechu Sábu, kterou nemůže vystát. Počty kamarádů a rodičů se ale změní. Johana se totiž nečekaně zamiluje, začne pátrat po muži ze starých dopisů, který znal její mámu, když byla naživu a který by mohl být jejím biologickým otcem, a její deník, kde je úplně všechno, chtějí vydat jako knížku. A ani ty depky už nejsou, co bejvaly.

Hrají: Veronika Khek Kubařová, Berenika Kohoutová, Jana Dopitová, Martin Eugen Kulhánek, Martin Šesták, Jaroslav Plesl, Sandra Černodrinská, Marika Šoposká, Petra Špalková, Simona Stašová, Šárka Vaculíková

Režie: Martin Dolenský

IMDb  60 % Kinobox  47 %

Můj vysvlečenej deník online

Sledovat Můj vysvlečenej deník online můžeš na Canal Plus, České kino, Kinobox, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Můj vysvlečenej deník online, zda je ke stažení a zda má Můj vysvlečenej deník dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Canal Plus
Canal Plus
od 1. 6. 2023
Předplatné za 189 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Kinobox
Kinobox
od 13. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Můj vysvlečenej deník zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 508 876 Kč
Návštěvnost v českých kinech
15 326 diváků

Můj vysvlečenej deník recenze a hodnocení

Ve filmu Můj vysvlečenej deník hrají Veronika Khek Kubařová, Berenika Kohoutová, Jana Dopitová, Martin Eugen Kulhánek, Martin Šesták, Jaroslav Plesl, Sandra Černodrinská, Marika Šoposká, Petra Špalková, Simona Stašová, Šárka Vaculíková.

Film Můj vysvlečenej deník režíruje Martin Dolenský.

Film Můj vysvlečenej deník vidělo v českých kinech 15 326 diváků.

Film Můj vysvlečenej deník můžete vidět na Canal Plus, České kino, Kinobox, Voyo.

Film Můj vysvlečenej deník je online na Canal Plus, České kino, Kinobox, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.