FB pixel TP pixel
Muriel

Muriel neboli v čase návratu

Muriel
Francie | 1963 | Drama | Vztahy | 115 minut

Obchodnice se starožitnostmi Hélene Aughain (Delphine Seyrig) žije ve francouzské vesnici Boulogne se svým nevlastním synem Bernardem (Jean-Baptiste Thierrée), veteránem z alžírské války. Jednoho dne přijíždí na návštěvu Hélénin bývalý přítel Alfons (Jean-Pierre Kérien). Přiváží s sebou novou milenk...

Obchodnice se starožitnostmi Hélene Aughain (Delphine Seyrig) žije ve francouzské vesnici Boulogne se svým nevlastním synem Bernardem (Jean-Baptiste Thierrée), veteránem z alžírské války. Jednoho dne přijíždí na návštěvu Hélénin bývalý přítel Alfons (Jean-Pierre Kérien). Přiváží s sebou novou milenku Francoise (Nita Kleinová) a také vzpomínky na válku a lásku. Napětí v domě však brzy překročí únosnou mez a žárlivost, chtíč i temná tajemství brzy vyústí v tragédii.

IMDb  70 % CSFD  72 %

Muriel neboli v čase návratu online

Sledovat Muriel neboli v čase návratu online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Muriel neboli v čase návratu online, zda je ke stažení a zda má Muriel neboli v čase návratu dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 6. 2. 2023
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Muriel neboli v čase návratu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Muriel neboli v čase návratu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Muriel neboli v čase návratu postavy.

Muriel neboli v čase návratu recenze a hodnocení

Tvůj názor na Muriel neboli v čase návratu?

Ve filmu Muriel neboli v čase návratu hrají Delphine Seyrig, Jean-Pierre Kérien, Nita Klein, Jean-Baptiste Thiérrée, Claude Sainval, Laurence Badie, Jean Champion.

Film Muriel neboli v čase návratu režíruje Alain Resnais.

Film Muriel neboli v čase návratu má 115 minut.

Film Muriel neboli v čase návratu můžete vidět na HBO Max.

Film Muriel neboli v čase návratu je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.